„Crystal Palace“
38 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Man United“
Plaukimas | Fotodiena/Ievos Budzeikaitės nuotr.

Plaukimas | Fotodiena/Ievos Budzeikaitės nuotr.

Šeštadienį Estijoje baigėsi Baltijos šalių plaukimo čempionatas ir jaunučių mačas. Bendroje įskaitoje pergales užtikrintai šventė Lietuvos plaukikai.

Suaugusiųjų grupėje lietuviai surinko 321 tašką ir gerokai pranoko Estijos (241 tšk.) ir Latvijos (201 tšk.) plaukikus, o jaunučių tarpe Lietuvos atstovai (231 tšk.) taip pat įrodė pranašumą prieš estus (224 tšk.) ir latvius (183 tšk.).

Antrąją varžybų dieną pergales šventė Ugnė Mažutaitytė (2:18.38, 200 m nugara), Danas Rapšys (2:01.52, 200 m nugara), Vaiva Gimbutytė (1:02.49, 100 m peteliške), Deividas Margevičius (55.32, 100 m peteliške), Jūratė Ščerbinskaitė (2:05.37, 200 m laisvu stiliumi), Povilas Strazdas (1:53.55, 200 m laisvu stiliumi), U.Mažutaitytė, V.Gimbutytė, Urtė Kazakevičiūtė, J.Ščerbinskaitė (4:19.67, 4 po 100 m kombinuotas plaukimas), D.Rapšys, D.Margevičius, Giedrius Titenis, P.Strazdas (3:47.23, 4 po 100 m kombinuotas plaukimas).

Jaunučių grupėje pergalėmis džiaugėsi Rūta Tranaitė ir Beatričė Kanapienytė.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Nevėžis-Optibet“ 18:15 „Lietkabelis“
03-07 „Cbet“ 16:00 „Neptūnas“
03-07 „Juventus“ 17:20 „Žalgiris“

2020/21 m. Eurolyga

03-04 „Bayern“ 19:30 „Panathinaikos“
03-04 „Anadolu Efes“ 19:30 CSKA
03-04 „Zenit“ 21:00 „Real“
03-04 „Maccabi“ 21:05 „Valencia“
03-05 „Žalgiris“ 20:00 „AX Armani“
03-05 „Olympiacos“ 21:00 „Crvena Zvezda“
03-05 „Chimki“ 21:00 ALBA
03-05 ASVEL 21:45 „Fenerbahče“
03-05 „Barcelona“ 22:00 „Baskonia“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 03-03 Burnley 20 : 00 Leicester City
Tre 03-03 Sheffield United 20 : 00 Aston Villa
Tre 03-03 Crystal Palace 22 : 15 Manchester United
Ket 03-04 West Bromwich … 20 : 00 Everton
Ket 03-04 Fulham 20 : 00 Tottenham Hotspur
Ket 03-04 Liverpool 22 : 15 Chelsea