Chris Coleman | REUTERS/Scanpix

Chris Coleman | REUTERS/Scanpix

Nacionalinės Velso rinktinės treneris Chrisas Colemanas atliko gerą darbą – jis surado dingusią moterį.

Thisissouthwales.co.uk praneša, kad buvęs Londono „Fulham“ strategas važiavo į Haverfordwestą ir kelyje pamatė pražilusią moterį, kuri atrodė pasimetusi.

C.Colemanas neliko abejingas ir sustojo prie moteriškės. Jis paskambino savo draugams, kad šie iškviestų policiją. Kai pareigūnai pasirodė, paaiškėjo, kad pagyvenusios moters ieškojo jos giminaičiai, nes ji buvo dingusi.

C.Colemanas „Thisissouthwales“ puslapiui sakė: „Aš iškart pastebėjau šią moterį – ji atrodė pasimetusi ir kenčianti. Aš sustojau ir paklausiau jos ar jai viskas gerai, o ji atsakė, kad yra pasiklydusi. Tada aš paskambinau savo kolegoms ir paprašiau jų, kad jie susisiektų su policija. Kai susitikome su policija, moteriškė gavo šiltos arbatos ir jie ją saugiai grąžino namo. Esu tiesiog laimingas, kad galėjau padėti jai“.

Tuo metu policijos atstovas spaudai dėkojo C.Colemanui: „Esame labai jam dėkingi. Per savo užimtą tvarkaraštį jis važiavo į sužadėtuves. Visgi jis vis tiek surado laiko padėti pasimetusiai moteriai, kuriai pagalbos tikrai reikėjo“.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-22 Atlantas 15 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 06-22 Stumbras 17 : 00 Panevėžys
Šeš 06-22 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Sek 06-23 Žalgiris 19 : 00 Palanga

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141