Dejanas Lovrenas | Scanpix nuotr.

Dejanas Lovrenas | Scanpix nuotr.

„Liverpool“ klubas paskelbė, kad klubo gynėjui Dejanui Lovrenui buvo pasiūlyta nauja ilgalaikė sutartis ir futbolininkas ją sutiko pasirašyti. „Liverpool“ tikslių sutarties detalių neatskleidė, bet britų spauda skelbia, kad naujasis vidurio gynėjo kontraktas galios iki 2021 metų vasaros, o per savaitę jis gaus net 100 tūkstančių svarų.

D.Lovrenas į Liverpulį atvyko 2014 metų vasarą iš „Southampton“ ekipos. Per tą laiką jis sužaidė jau 105 mačus ir įmušė 4 įvarčius.

D.Lovrenas tapo tvirtu startinės sudėties žaidėju ir šį sezoną vidurio gynėjų porą sudaro su Joeliu Matipu. Kai šie futbolininkai kartu buvo aikštėje, „Liverpool“ pralaimėjo vos kartą per 15 rungtynių. Iš viso šį sezoną D.Lovrenas sužaidė 28 mačus ir pelnė 2 įvarčius.

„Manau, kad man ir mano šeimai tai yra labai ypatinga diena. Šiandien aš esu laimingiausias vyrukas žemėje ir tai dar vienos svajonės išsipildymas. Visada norėjau likti klube, kurį labai myliu, o tas klubas – „Liverpool“. Manau, kad šį sezoną aš žaidžiu geriau nei anksčiau ir klubas manimi patikėjo, mane apdovanojo ir dėl to aš labai gerbiu tiek klubą, tiek jo fanus“, – sakė D.Lovrenas.

„Džiaugiuosi, kad ir toliau būsiu šio klubo dalimi. Esame tikrai talentinga ir ypatinga komanda su nuostabiu treneriu. Tikrai žinau, kad šio klubo laukia puiki ateitis. „Liverpool“ klube noriu būti prisimintas kaip žaidėjas, kuris aikštėje atiduoda viską“, – užbaigė D.Lovrenas, kuris per sutarties pasirašymą vilkėjo būsimo sezono „Liverpool“ aprangą.

Dejanas Lovrenas | Scanpix nuotr.

Dejanas Lovrenas | Scanpix nuotr.

Tvarkaraščiai
Rezultatai

Draugiškos rungtynės

08-25 Angola 11:30 Lietuva
08-27 Čekija 12:00 Lietuva
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 08-24 Stumbras 17 : 00 Kauno Žalgiris
Sek 08-25 Palanga 18 : 00 Atlantas

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141