„Crystal Palace“
8 min.
0
:
0
Atsinaujins po sek
„Man United“
Giedrius Titenis | AFP/Scanpix nuotr.

Giedrius Titenis | AFP/Scanpix nuotr.

Penktadienį Estijoje prasidėjo Baltijos valstybių plaukimo čempionatas, kuriame sėkmingai startavo Lietuvos atstovai, iškovoję ne vieną pergalę.

Suaugusiųjų grupėje pirmąją dieną čempionais tapo: Vaiva Gimbutytė (57.63 sek. 100 m laisvu stiliumi, 2:21.23 min. 200 m peteliške), Danas Rapšys (51.53 sek. 100 m laisvu stiliumi, 56.87 sek. 100 m nugara, 2:01.52 min. 200 m nugara), Giedrius Titenis (2:17.97 min. 200 m krūtine, 28.74 sek. 50 m krūtine, 1:02.80 min. 100 m krūtine), Ugnė Mažutaitytė (1:05.33 min., 100 m nugara, 2:18.58 min. 200 m nugara), Jūratė Ščerbinskaitė (4:20.12 min.. 400 m laisvu stiliumi), Povilas Strazdas (4:02.97 min. 400 m laisvu stiliumi), Deividas Margevičius (2:07.85 min. 200 m kompleksiniu būdu), Dovilė Mikoliūnaitė (33.61 sek. 50 m krūtine), Tadas Duškinas (25.33 sek. 50 m peteliške), J.Ščerbinskaitė, Vaiva Staraitė, Giedrė Grigonytė, V.Gimbutytė (3:58.04 min. 4x100 m laisvu stiliumi), G.Titenis, P.Strazdas, T.Duškinas, D.Rapšys (3:27.13 min. 4x100 m laisvu stiliumi).

Tuo tarpu jaunučių grupėje pergalėmis džiaugėsi: Rūta Tranaitė (2:53.59 min. 200 m krūtine, 1:17.75 min. 100 m krūtine), Eva Liminovič (2:53.94 min. 200 m peteliške), Matas Lataitis (4:19.25 min. 400 m laisvu stiliumi), Sara Aškinytė (2:34.68 min. 200 m kompleksiniu būdu).

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Pieno žvaigždės“ 17:00 „Šiauliai“
03-06 „Nevėžis-Optibet“ 18:15 „Lietkabelis“
03-07 „Cbet“ 16:00 „Neptūnas“
03-07 „Juventus“ 17:20 „Žalgiris“

2020/21 m. Eurolyga

03-04 „Bayern“ 19:30 „Panathinaikos“
03-04 „Anadolu Efes“ 19:30 CSKA
03-04 „Zenit“ 21:00 „Real“
03-04 „Maccabi“ 21:05 „Valencia“
03-05 „Žalgiris“ 20:00 „AX Armani“
03-05 „Olympiacos“ 21:00 „Crvena Zvezda“
03-05 „Chimki“ 21:00 ALBA
03-05 ASVEL 21:45 „Fenerbahče“
03-05 „Barcelona“ 22:00 „Baskonia“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 03-03 Burnley 20 : 00 Leicester City
Tre 03-03 Sheffield United 20 : 00 Aston Villa
Tre 03-03 Crystal Palace 22 : 15 Manchester United
Ket 03-04 West Bromwich … 20 : 00 Everton
Ket 03-04 Fulham 20 : 00 Tottenham Hotspur
Ket 03-04 Liverpool 22 : 15 Chelsea