Thomasas | Scanpix nuotr.

Isaiahas Thomasas pelnė 33 taškus, o Bostono „Celtics“ komanda išlygino atkrintamųjų serijos rezultatą bei susigrąžino namų arenos pranašumą.

Brado Stevenso auklėtiniai svečiuose 104:95 (30:18, 27;28, 22:24, 25:25) nugalėjo Čikagos „Bulls“ krepšininkus.

Svečiai antrajame kėlinyje pirmavo 20 taškų persvara ir trečiajame ketvirtyje dar buvo priekyje 10 taškų, kol „Bulls“ spurtavo 12-0 ir po Robino Lopezo dvitaškio išsiveržė į priekį 65-63.

Tada I.Thomasas dukart iš eilės įmetė iš po krepšio ir inicijavo „Celtics“ spurtą 12-0, po kurio komanda susigrąžino dviženklį pranašumą. Gynėjas per šią atkarą pelnė 10 taškų.

Paskutiniame kėlinyje „Celtics“ varžovų arčiau nei per penkis taškus neprisileido, o likus žaisti 1:55 minutei po Avery Bradley taškų buvo priekyje 101-88.

Penktosios serijos rungtynės trečiadienį vyks Bostone.

„Bulls“ komanda po dviejų rungtynių Bostone pirmavo 2-0, tačiau tada traumą patyrė Rajonas Rondo ir sugriuvo klubo žaidimas. Pirmą kartą nuo balandžio 10 dienos žaidė Isaiahas Canaanas, nes „Bulls“ strategas ieško likusių ginklų įžaidėjo pozicijoje. Jis pelnė 13 taškų.

Rungtynes arenoje stebėjo Derrickas Rose'as, kuris „Bulls“ gerbėjų buvo pasitiktas plojimais.

„Celtics“: Isaiahas Thomasas 33 (9/12 dvit., 1/9 trit., 12/13 baud., 7 rez. perd.), Geraldas Greenas 18, Alas Horfordas 15 (12 atk. kam.), Jae Crowderis 11, Kelly Olynykas 10, Avery Bradley 8, Marcusas Smartas 5.

„Bulls“: Jimmy Butleris 33 (7/13 dvit., 0/3 trit., 19/23 baud., 9 rez. perd.), Nikola Mirotičius ir Isaiahas Canaanas po 13, Dwyane‘as Wade‘as 11, Robinas Lopezas ir Bobby Portisas po 8, Joffrey Lauvergne‘as 6.