Leonardas | Scanpix nuotr.

Leonardas | Scanpix nuotr.

Kawhi Leonardas praėjusią naktį žaidė geriausią krepšinį savo karjeroje. Krepšininkas nesunkiai rinko taškus ir vien per paskutinį kėlinį bei pratęsimą įmetė 24 taškus.

Puolėjas iš viso surinko 43 taškus, tačiau San Antonijaus „Spurs“ klubas po pratęsimo pralaimėjo Memfio „Grizzlies“ ekipai ir serijos rezultatas tapo 2-2.

„Tu negali džiaugtis arba liūdėti tol, kol nelaimėjai arba nepralaimėjai rungtynių. Galvoju tik apie esamąjį laiką“, - sakė paprastai emocijų aikštėje nerodantis K.Leonardas.

Puolėjas padėjo komandai paskutiniame kėlinyje panaikinti 10 taškų deficitą ir pelnė paskutinius 16 „Spurs“ klubo ketvirčio taškus. Tai pirmasis toks atvejis per pastaruosius 20 metų, kai atkrintamųjų rungtynių paskutiniame kėlinyje vienas žaidėjas įmeta bent 15 paskutiniuosius komandos taškus.

2003 metais Paulas Pierce‘as taip pat per paskutines penkias minutes pelnė paskutinius 18 komandos taškus.

„Aš galiu išklausyti patarimų, kaip gintis prieš Leonardą, – juokavo „Grizzlies“ treneris Davidas Fizdale‘as. – Išbandžiau viską. Jis kietas vyrukas. Jis yra tikra superžvaigždė“.

Per paskutines 15 pagrindinio laiko ir pratęsimo sekundes komandos pataikė keturis metimus, kurie išlygindavo arba persverdavo rezultatą. Tai daugiausiai per pastaruosius 20 metų.

Paskutinis pasižymėjo Marcas Gasolis, kurio dvitaškis likus 0,7 sekundėms išplėšė „Grizzlies“ pergalę.

„Tai buvo puikios rungtynės, - kalbėjo Greggas Popovičius. – Abi komandos žaidė iš visos širdies. Gerbėjų išleisti pinigai bilietams atsipirko. Marcas pataikė gerą metimą. Aldridge‘as prieš jį gerai gynėsi, bet metimas buvo tikslus“.

    

arta
2017-04-23 13:30:52
jis yra mvp ;)
Atsakyti