„FedCup“ turnyras Šiauliuose | Sauliaus Jankausko nuotr.

„FedCup“ turnyras Šiauliuose | Sauliaus Jankausko nuotr.

 Lietuvos moterų teniso rinktinė patyrė antrąjį pralaimėjimą Šiauliuose vykstančiame Federacijos taurės (FedCup) turnyre. Paskutinę grupių turnyro dieną lietuvės 0:3 nusileido Danijos rinktinei.

Paulina Bakaitė pirmame dienos susitikime 2:6, 6:7 (2:7) pralaimėjo Emilie Francati (WTA 679). Komandų lyderių susitikime Joana Eidukonytė (WTA 714) 4:6, 1:6 nusileido Karen Barritzai (WTA 396).

Dvejetų mače J.Eidukonytė ir Gerda Zykutė 1:6, 2:6 neprilygo K. Barritzai ir E. Francati.

Iškovojusi vieną pergalę ir patyrusi du pralaimėjimus Lietuvos moterų teniso rinktinė savo grupėje užėmė 4 vietą. Rytoj, paskutinę turnyro dieną, Lietuvos tenisininkės išlikimo kovoje susigrums su Norvegijos komanda.

Kitoje išlikimo dvikovoje žais Pietų Afrika ir Egiptas.

Dėl kelialapių į pirmąją Federacijos taurės varžybų grupių žais Švedijos ir Danijos bei Liuksemburgo ir Slovėnijos rinktinės.

Šiandien vykusiuose mačuose Norvegijos rinktinė nugalėjo Slovėniją, švedės įveikė pietų afrikietes, o Egipto komanda buvo pajėgesnė už Liuksemburgą.

Lietuvos ir Norvegijos rinktinių mačas Šiaulių teniso mokykloje prasidės šeštadienį 11 valandą.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

03-09 „Šiauliai“ 18:00 „Žalgiris“
03-09 „Rytas“ 18:50 „Lietkabelis“
03-13 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Cbet“
03-13 „Neptūnas“ 17:20 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

03-11 CSKA 21:00 „AX Armani“
03-11 „Panathinaikos“ 21:00 „Maccabi“
03-11 ASVEL 21:45 ALBA
03-11 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Chimki“
03-11 „Real“ 22:00 „Barcelona“
03-12 „Anadolu Efes“ 19:30 „Žalgiris“
03-12 „Olympiacos“ 21:00 „Zenit“
03-12 „Valencia“ 22:00 „Fenerbahče“
03-12 „Baskonia“ 22:00 „Bayern“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-08 Chelsea 20 : 00 Everton
Pir 03-08 West Ham United 22 : 00 Leeds United
Tre 03-10 Manchester City 20 : 00 Southampton