PSG džiaugiasi įvarčiu | Scanpix nuotr.

Prancūzijos „Ligue 1“ čempionate prieš Čempionų lygos dvikovas buvo sužaistas ir vienas 31-ojo turo mačas. Anksčiau atidėtose rungtynėse susikovė „Metz“ ir Paryžiaus „Saint-Germain“ klubai, o dramatišką pergalę šiame mače iškovojo PSG, kuri per pridėtą laiką 3-2 įveikė aikštės šeimininkus.

Svečiai iš Paryžiaus itin sėkmingai sužaidė pirmąjį kėlinį ir per jį pelnė abu savo įvarčius. 33 minutę PSG klubą į priekį išvedė puolėjas Edinsonas Cavani, kuris po puikaus Maxwello perdavimo pasižymėjo smūgiu galva.

Po trijų minučių PSG pelnė dar vieną įvartį. Maxwellas ir vėl atliko puikų perdavimą, po kurio Blaise’as Matuidi išbėgo prieš vartus ir stipriu smūgiu įmušė įvartį.

„Metz“ ekipa intrigą sugrąžino 79 minutę. Vos prieš kelias minutes į aikštę žengęs Yannas Jouffre preciziškai tiksliai realizavo baudos smūgį ir sušvelnino rezultatą.

Pajutę kraujo skonį „Metz“ sugebėjo dar kartą įkąsti PSG ekipai. Po puikaus perdavimo iš krašto 88 minutę „Metz“ puolėjas Cheickas Diabate krisdamas iš arti nuginklavo K.Trappą

Jau atrodė, kad PSG praras du taškus, bet trečią pridėto laiko minutę savo komandą išgelbėjo B.Matuidi. Saugas gražiu smūgiu galva išplėšė PSG ekipai pergalę ir po jos PSG su 77 taškais išliko antroje vietoje. Paryžiaus klubas turi tiek pat taškų, kiek „Monaco“ ekipa, bet Monako klubas yra sužaidęs vienu maču mažiau.

Rezultatas:

„Metz“ 2 – 3 PSG

33’ [0 – 1] Edinson Cavani

36’ [0 – 2] Blaise Matuidi

79’ [1 – 2] Yann Jouffre

88’ [2 – 2] Cheick DIabate

90’ [2 – 3] Blaise Matuidi