Sigitas Gaižauskas nokautuoja tailandietį | Organizatorių nuotr.

Sigitas Gaižauskas nokautuoja tailandietį | Organizatorių nuotr.

 Sekmadienį Tailande įvyko „Max Muay Thai“ organizacijos kovinio sporto turnyras, kuriame triuškinančią pergalę į savo sąskaitą įsirašė lietuvis Sigitas Gaižauskas.

Svorio kategorijos iki 71 kg kovoje pagal muaythai taisykles lietuvis nugalėjo tailandietį Kobalą Petchasirą. Pirmasis raundas buvo gana pasyvus, abu kovotojai didelį dėmesį skyrė gynybai. Visgi, nuo antrojo raundo ringe dominavo lietuvis. K.Petchasiras į S.Gaižausko rankų smūgių seriją neatsakė niekuo ir galiausiai neišsilaikė ant kojų bei krito ant ringo dangos.

Teisėjas dar bandė skaičiuoti iki 10 ir suteikti progą tailandiečiui atsikelti, tačiau K.Petchasiras nerodė jokių ženklų, jog galėtų tęsti kovą, gulėjo ant ringo ir teisėjas nutraukė kovą. S.Gaižauskui pergalė buvo įskaityta nokautu.

Ši kova buvo suplanuota dar praėjusią savaitę, tačiau paskutinę akimirką organizatoriai ją perkėlė į kitą savaitę. Nors S.Gaižausko planai buvo kiek sujaukti, tačiau iš vėžių lietuvio išmušti nepavyko.

S.Gaižauskas iškovojo 42-ą pergalę karjeroje. Jis 3 kovas yra baigęs lygiosiomis ir 13 kartų patyręs pralaimėjimus. K.Petchasiro sąskaitoje – 44 pergalės, 2 lygiosios ir 17 nesėkmių.

S.Gaižausko pristatymas:

Pirmasis raundas:

Antrasis raundas ir nokautas:

S.Gaižausko triumfas:

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų