Russellas Westbrookas | Scanpix nuotr.

Russellas Westbrookas | Scanpix nuotr.

NBA reguliarusis sezonas artėja link pabaigos ir mažiau nei po savaitės prasidės atkrintamosios varžybos.

Atkrintamosios dažniausiai yra kritikuojamos dėl nuspėjamumo, tačiau beveik kiekvienais metais atsiranda komanda, kuri nustebina krepšinio gerbėjus.

Pateikiame tris NBA komandas, kurios pirmajame etape gali nustebinti labiausiai.

Marcas Gasolis | Scanpix nuotr.

Marcas Gasolis | Scanpix nuotr.

Memfio „Grizzlies“

Zachas Randolphas nebėra karjeros pike, o Memfio „Grizzlies“ gynyba nebe tokia, kokia buvo prieš keletą metų, tačiau komanda gali pridaryti problemų bet kuriai varžovei.

Dauguma komandų per pastaruosius metus persiorientavo į aukšto tempo krepšinį, tačiau „Grizzlies“ pasiliko prie sau įprasto, lėto ir gynyba paremto žaidimo. Komanda nedemonstruoja gražaus žaidimo, bet toks stilius padeda laimėti atletinėmis savybėmis neišsiskiriančiai „Grizzlies“.

Memfio klubas anksčiau turėjo problemų puolime, bet dabar Marcas Gasolis pradėjo pataikyti iš toliau, o taip keliai link krepšio atsivėrė tokiems krepšininkams kaip Mike‘ui Conley ir Tony Allenui.

„Grizzlies“ šį sezoną sustabdė stipriausiai puolančias komandas. Oklando „Warriors“, Klivlando „Cavaliers“ ir Denverio „Nuggets“ klubui prieš Memfio krepšininkus pelnė mažiau nei po 100 taškų.

Jeigu „Grizzlies“ komanda privers varžovus žaisti lėčiau ir visą atakos laiką ieškoti progų metimams, ji rimtai gali pakovoti dėl bilieto į antrąjį etapą.

Antetokounmpo | Scanpix nuotr.

Antetokounmpo | Scanpix nuotr.

Milvokio „Bucks“

Milvokio „Bucks“ komanda prieš kitas NBA ekipas vienu dalyku tikrai yra pranašesnė - ūgiu.

Pradedant 211 cm ūgio atakuojančiu įžaidėju Gianniu Antetokoumpo, „Grizzlies“ komanda asociacijoje turi bene universaliausią sudėtį.

Kartu su G.Antetokunmpo „Bucks“ gretose žaidžia Khrisas Middletonas, Johnas Hensonas, Thonas Makeris ir tai žaidėjai, kurie gali gintis per kelias pozicijas ir abejose aikštės pusėse varžovams pridaryti problemų. „Bucks“ universalumas sudarė problemų stipriausioms Rytų komandoms. Ji šį sezoną po kartą įveikė Klivlando „Cavaliers“, Bostono „Celtics“, Toronto „Raptors“ ir Vašingtono „Wizards“ klubus.

„Bucks“ sezono eigoje prarado Jabarį Parkerį, bet komanda po puolėjo traumos laimėjo 18 rungtynių iš 28 ir jeigu atkrintamosiose G.Antetokounmpo ir K.Middletonas puolime bus produktyvūs, komanda gali pateikti sensaciją.

Russellas Westbrookas | Scanpix nuotr.

Russellas Westbrookas | Scanpix nuotr.

Oklahomos „Thunder“

Oklahomos „Thunder“ atsarginių žaidėjų suolelis toliau yra problema, bet tai gali nerūpėti, jeigu Russellas Westbrookas toliau dominuos.

Trigubi dubliai atkrintamųjų serijos nelaimės, bet komandos su geriausiais žaidėjais paprastai laimi atkrintamosiose.

Jeigu R.Westbrookas varžybas pradės galingai, jis sutrauks varžovų gynybą, o „Thunder“ turi žaidėjų, kurie gali pataikyti iš toli: Dougas McDermottas, Alexas Abrinesas ir Victoras Oladipo.

Stevenas Adamsas šį sezoną nėra toks efektyvus kaip praėjusį, bet praėjusių metų atkrintamosiose jis gynyboje buvo labai svarbi komandos ramstis ir šiais metais tai gali vėl pasikartoti.

„Thunder“ yra pajėgi laimėti pirmąją atkrintamųjų seriją naujoje komandos eroje be Kevino Duranto

Swechias
2017-04-08 09:12:36
O man oklahoma, tikrai juodas arkliukas, jei upelis zais komandai, tai barzda ses....
Atsakyti
Gerbiamas vytas
2017-04-07 18:36:56
Manau kad wariors gali nustebinti jie turi tobula puolimą gera gynybą ir viena geriausių izaideju livingstona aš manau kad jie gali eit net dar toliau
Atsakyti
LD
2017-04-07 18:40:55
ir ka butent turetu jie nustebint? jie yra favoritai laimet nba. daugiau nustebintu jeigu nelaimetu
nu
2017-04-07 17:07:07
straipsnis parašytas taip lyg neaišku kas su kuo susitiks. Grizzliai vargu ar aplenks OKC ir neturėtų nusileist žemiau, todėl panašu, kad susitiks su Spurs ir ten tikrai stebuklo nepadarys. OKC susitiks su Houstonu, tai irgi kažko neturėtų būt, nes atrodo tarpusavyje Houstonas viską lengvai pasiemė. Bucksai taip pat susitiks su kažkuria top 4 komanda rytuose, visos 4 komandos yra patyrusios ir stiprios, todėl taip pat nieko neturėtų būt. Labiausiai nenuspėjama kol kas turėtų būt LAC prieš Utah, nes abi komandos turi savų stiprybių.
Atsakyti
far
2017-04-07 16:41:33
nemanau, kad bucks kažką nuveiks, nes labai priklausomi nuo graiko jie, prastai ginasi jų aukštaūgiai ir nestabili ši komanda yra
Atsakyti
edas
2017-04-07 14:41:25
Grizzlies ir Bucks kažkuo panašios yra. Ne tik tuo, kad pavadinimuose laukiniai žvėrys, bet ir žaidimu.
Atsakyti
er
2017-04-07 14:58:52
grizzliai geriau ginasi ir yra labiau patyrę ant PO.