Sebastianas Vettelis | AFP/Scanpix nuotr.

Sebastianas Vettelis | AFP/Scanpix nuotr.

Sebastianas Vettelis po Kinijos GP penktadienio treniruočių teigė, kad jis, važiuodamas su senesnės specifikacijos išmetamųjų vamzdžių sistema, bolide jaučiasi daug geriau, nei praėjusiose lenktynėse Malaizijoje.

Čempiono titulą ginantis lenktynininkas šį savaitgalį naudoja senąją išmetamųjų vamzdžių sistemą, o jo komandos draugas Markas Webberis – naująją. Taip „Red Bull“ ekipa siekia palyginti, kuri iš šių sistemų veikia geriau.

„Manau šiandien jaučiausi daug komfortabiliau, tačiau tiksliau galėsiu pasakyti tik po lenktynių. Dabar sunku spręsti, nes neturiu su kuo palyginti šios sistemos važiuodamas Šanchajaus trasoje. Be to, čia yra daug vėsiau, tačiau mes atrodome kur kas konkurencingesni“, - teigė S.Vettelis.

„Nežinau, ar ir toliau naudosime šią sistemą, tačiau aš esu pakankamai patenkintas. Turime peržiūrėti duomenis ir palyginti, kuris išmetamųjų vamzdžių paketas yra geresnis.“

Jo komandos draugas M.Webberis taip pat liko patenkintas komandos padarytu progresu. Pilotas tikisi, kad padaryta duomenų analizė leis ekipai žengti dar vieną žingsnį į priekį rytojaus (04.14) bandymų sesijoje.

„Kurį laiką nevairavau bolido, kurį šiandien turėjo Sebastianas. Tai pirmas kartas, kai iš karto bandome skirtingas bolido versijas, todėl turime viską išanalizuoti šią naktį.“

„Mes šiek tiek atimsime vienas iš kito greičio, kai pradėsime naudoti vieną sistemą, tačiau apskritai mes einame tinkama linkme“, - pridūrė M.Webberis.

S.Vettelis ir M.Webberis antrąją bandymų sesiją baigė atitinkamai trečioje ir ketvirtoje vietoje, greičiausiai važiavusiam Michaeliui Schumacheriui pralaimėję atitinkamai 0.172 ir 0.460 sek.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.