Gediminas Mažeika | Scanpix nuotr.

Gediminas Mažeika | Scanpix nuotr.

Geriausias Lietuvos futbolo teisėjas Gediminas Mažeika toliau sėkmingai darbuojasi Europos aukščiausio lygio turnyruose. Šį kartą jis buvo paskirtas vadovauti UEFA Europos lygos aštuntfinalio susitikimui tarp „Manchester United“ ir „Rostov“ ekipų.

Futbolas.lt praneša, kad šį savaitgalį „Jonavos“ ir „Trakų“ rungtynėse dirbęs kaunietis sulaukė paskyrimo dirbti atsakomajame Anglijos ir Rusijos komandų susitikime „Old Trafford“ stadione ketvirtadienį. Pirmosios rungtynės Rostove baigėsi lygiosiomis 1-1, tad atsakomoji dvikova gali būti įtempta.

G.Mažeikai tai bus pirmasis mačas, kuriame jis teisėjaus tokio rango klubui, kaip „Manchester United“. Šį sezoną arbitras pirmą kartą dirbo Čempionų lygos grupių etapo varžybose ir vadovavo Lėverkuzeno „Bayer“ ir „Monaco“ dvikovoje, po kurių teisėjas gavo gerus įvertinimus tiek iš inspektorių, tiek iš pavienių sirgalių.

Taip pat G.Mažeika su lietuvių brigada šiame sezone dirbo ir Milano „Inter“ ir „Southampton“ rungtynėse, o Europos lygos šešioliktfinalyje darbavosi Vigo „Celta“ ir Donecko „Šachtar“ akistatoje.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų