„Lazio“ – „Torino“ rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

„Lazio“ – „Torino“ rungtynių akimirka | Scanpix nuotr.

Italijos „Serie A“ čempionate pirmadienį baigėsi 28-asis turas. Romos „Lazio“ klubas iškovojo labai svarbius tris taškus namuose įveikdami „Torino“ komandą 3-1.

Pirmajame kėlinyje šeimininkus apsunkino nuolatiniai susižalojimai. Lucasas Biglia, atrodo, patyrė traumą po susidūrimo prieš Juaną Iturbe, bet daugiau nei pusę kėlinio šlubuodamas žaidė. Tuo tarpu kapitonas Stefanas Radu buvo pakeistas Jordano Lukaku.

Įdomiausias veiksmas visgi buvo antrojoje rungtynių dalyje. 56 minutę Ciro Immobile išvedė „Lazio“ į priekį, kai Dušano Bastos perduotas kamuolys atsimušė patogiai puolėjo kelyje ir jis pribėgęs prie artimojo virpsto smūgiavo tiksliai.

„Torino“ turėjo mažai progų, bet 72 minutę sugebėjo įmušti standartinėje padėtyje. J.Iturbe baudos smūgiu iš dešiniojo krašto nuginklavo oponentų vartų sargą ir sulaukė didžiulio švilpimo iš „Aquile“ fanų, kurie nepamiršo, jog jis yra buvęs „Roma“ narys.

Kai jau atrodė, kad mačas baigsis lygiosiomis, „Lazio“ įjungė aukštesnę pavarą. 87 minutę po keitimo pasirodęs Balde Keita iš už baudos aikštelės galingai smūgiavo į viršutinį vartų kampą ir nepaliko jokių šansų Joe Hartui.

Einant paskutinėms minutėms, Simone Inzaghi auklėtiniai įtvirtino pergalę, kai Felipe Andersonas prigavo gynėjus nepasiruošusius ir nesunkiai įveikė vartininką.

„Lazio“ (56 tšk.) iškovojo tris taškus, kurie leido komandai pakilti į ketvirtą vietą ir taip išsaugoti galimybę prisivyti trečioje vietoje žengiantį „Napoli“, kuris lenkia romiečius keturiais taškais. „Torino“ lieka dešimtoje pozicijoje su 39 taškais.

Rezultatas:

„Lazio“ 3 – 1 „Torino“

56‘ [1 – 0] Ciro Immobile

72‘ [1 – 1] Maxi Lopez

87‘ [2 – 1] Balde Keita

90‘ [3 – 1] Felipe Anderson

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų