Joe Hartas | Scanpix nuotr.

Joe Hartas | Scanpix nuotr.

„Torino“ klubui išnuomotas vartininkas Joe Hartas naujausiame interviu patvirtino, kad jis meilės „Manchester City“ komandai neprarado, bet dėl savo nereikalingumo Pepui Guardiolai nesiruošia į ją grįžti.

Praeitą vasarą atvykus naujam treneriui, ekipos kapitonu buvęs J.Hartas prioritetų sąraše smuko žemiau ne tik naujoko Claudio Bravo, bet ir trečiojo vartininko Willy Caballero. Anglas su tuo nesiruošė taikstytis ir išvyko nuomos sąlygomis į Italiją, kur Turino komandoje yra pagrindinis vartų sargas. Nemažai „City“ fanų socialiniuose tinkluose skelbia norintys žaidėjo sugrįžimo, bet tai, pasak jo, veikiausiai neįvyks.

„Norėčiau pasakyti, kad buvo labai blogai, kai sužinojau žinias, bet taip nebuvo, nes to tikėjausi. Norėjau likti, kovoti ir įrodyti, ką galiu, bet tam laiko tiesiog neturėjau. Tu tiesiog tam laiko neturi, ypač, kai esi vartininkas. Tu negali pakilti nuo suolo dešimčiai minučių ir įrodyti savo vertę – arba tu esi startinėje sudėtyje, arba ne“, – pasakojo BBC kanalui J.Hartas.

„Dabar galiu pasakyti, kad „Man City“ klubui aš neatitinku reikalavimų. Ir nematau, kaip tai gali pasikeisti. Turiu būti realistiškas. Myliu šį klubą ir visada sakiau, kad, kol jie norės, aš būsiu ten. Bet visada buvau atsargus tai sakydamas, nes didžiuosiuose klubuose viskas gali greitai pasikeisti, įskaitant nuomones ir žmones. Noriu žaisti futbolą ir man patinka tai daryti, tad jei galimybė man nesuteikiama, ieškau jos kitur.“

„Dabar nežinau, kur po sezono pasisuks mano ateitis. Kol kas su niekuo nebendravau. Geriausia, ką galiu padaryti, tai dirbti sunkiai ir būti pasiruošusiam treniruotis kasdien, atiduoti viską „Torino“ komandai ir nacionalinei rinktinei. Norėčiau grįžti į „Premier“ lygą, aš dievinu žaidimą ten. Tačiau mano prioritetų sąraše yra klubas, kuris nori mane matyti kaip jų pagrindinį vartininką“, – dėstė patyręs vartų sargas.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų