Edvinas Girdvainis | Organizatorių nuotr.

Edvinas Girdvainis | Organizatorių nuotr.

Lietuvos futbolo rinktinė sulaukė labai skaudžios žinios. Glivicių „Piast“ klube žaidžiantis vidurio gynėjas Edvinas Girdvainis patyrė labai rimtą traumą ir šį sezoną tikriausiai daugiau nežais.

Lenkijos aukščiausioje lygoje rungtyniaujantis lietuvis trečiadienio treniruotėje susidūrė su komandos draugu ir po šio susidūrimo jam buvo pradurtas inkstas.

24-erių metų futbolininkas pajuto skausmą, todėl iškart buvo nugabentas į ligoninę, kur jam buvo diagnozuotas inksto pažeidimas. Per savaitgalį medikai akylai stebės gynėjo būklę ir pirmadienį informuos tolimesnius veiksmus. Dabar svarbiausias klausimas yra tai, ar E.Girdvainiui reikės šalinti inkstą. Būtent dėl to medikai neskuba priimti sprendimo ir žiūrės ar pirmadienį reikės atlikti operaciją.

Kada lietuvis vėl galės žaisti nėra aišku, bet abejojama, ar šiame sezone jis dar išbėgs į aikštę. Tai yra liūdna žinia ne tik „Piast“ klubui, bet ir Lietuvos rinktinei. Jaunas vidurio gynėjas paskutiniu metu buvo užsitarnavęs Edgaro Jankausko pasitikėjimą, bet dabar jis praleis draugiškas rungtynes su Čekija (kovo 22 d.) ir pasaulio čempionato atrankos mačą su Anglija (kovo 26 d.).

Priminsime, kad šį sezoną E.Girdvainiui jau buvo plyšęs raumuo, todėl jis Lenkijos „Ekstraklasa“ pirmenybėse sužaidė tik 9 mačus. Pats „Piast“ klubas šį sezoną sunkiai renka taškus ir kol kas užima priešpaskutinę (15) vietą Lenkijos pirmenybėse.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

11-23 „CBET“ 17:00 „Pieno žvaigždės“


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Pen 11-22 Žalgiris 19 : 00 Atlantas
Šeš 11-23 Kauno Žalgiris 13 : 00 Panevėžys
Šeš 11-23 Riteriai 13 : 00 Sūduva