Jose Mourinho | Scanpix nuotr.

Jose Mourinho | Scanpix nuotr.

„Manchester United“ klubas vakar Rusijoje nesugebėjo įveikti „Rostov“ ekipos ir Europos lygos aštuntfinalyje sužaidė lygiosiomis 1-1.

Visgi įvartis svečiuose „raudoniesiems velniams“ suteikia pranašumą prieš atsakomąjį mačą ir Jose Mourinho liko patenkintas rezultatu.

„Ką galiu pasakyti, neįmanoma turėti kamuolio, neįmanoma atlikti perdavimų, todėl turėjome žaisti taip, kaip leido tokia aikštė“, – po mačo sakė J.Mourinho.

„Padarėme vienintelę klaidą gynyboje ir praleidome įvartį. Nereikėjo jų žaidėjui suteikti tiek erdvės atlikti perdavimą. Rezultatas yra toks, kokio buvo galima tikėtis. Rezultatas yra atviras, bet mūsų naudai. Atsižvelgus į visas aplinkybes, tai yra pozityvus rezultatas. Be aikštės, visa kita buvo nuostabu. Žmonės su mumis buvo malonūs visą laiką, rungtynėse „Rostov“ fanai palaikė savo komandą taip, kaip ir turėjo palaikyti“, – tęsė treneris.

„Kiekviena komanda, kuri pralaimi namuose, stengsis iš visų jėgų nepralaimėti išvykoje. Jei tai būtų grupių etapas, „Rostov“ galėtų būti patenkinti tašku, bet atkrintamosiose jiems reikėjo pranašumo. Jie žino, kad atsakomajame mače du svarbūs žaidėjai dėl geltonų kortelių jiems negalės padėti, todėl dar šiose rungtynėse jie stengėsi laimėti“.

„Šiame mače visi įgavome patirties. Tokias rungtynes aš prisimenu vaikystėje, kai Portugalijoje tokios kokybės aikštėse žaisdavo mėgėjai ir jie kovodavo. Kovoti teko ir mums. Mūsų saugai dėjo visas pastangas, kad laimėtų kovas dėl antrųjų kamuolių. Džiaugiuosi, kad pavyko išvengti traumų ir dabar lauksime rungtynių „Old Trafford“ stadione“, – toliau kalbėjo portugalas.

„Žinojau, kad tai nebus rungtynės, kuriose turėsime daug progų, bet antrajame kėlinyje turėjome šansą įmušti antrą įvartį“, – užbaigė J.Mourinho.

 

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų