Christianas Pulišičius | Scanpix nuotr.

Christianas Pulišičius | Scanpix nuotr.

„Liverpool“ klubo treneris Jurgenas Kloppas norėjo įsigyti savo buvusios komandos saugą Christianą Pulišičių, tačiau jaunas amerikietis nebuvo linkęs persikelti į Angliją ir neseniai pratęsė sutartį su Dortmundo „Borussia“ iki 2020 metų vasaros.

Ch.Pulišičius pareiškė, kad nebuvo jokių šansų, jog jis persikeltų į „Liverpool“, nors jis buvo pagerbtas šio Anglijos klubo dėmesiu.

„Aš gerbiu Kloppą ir jį gerai pažįstų – mane jis labai šiltai priėmė „Borussia“ klube, bet aš niekada negalvojau apie galimybę persikelti į „Liverpool“. Dortmundo „Borussia“ man suteikė viską. Jei čia sunkiai dirbsiu, aš tikrai žaisiu. Myliu šį klubą ir esu laimingas šiame mieste. Šiuo metu mane čia viskas tenkina“, – sakė Ch. Pulišičius.

18-metis talentas atskleidė, kad prieš persikeldamas į „Borussia“ jis treniravosi Anglijoje: „Turėjau kelias treniruotes su „Tottenham“ ir „Southampton“ klubais. Su JAV rinktine žaidžiau keliuose turnyruose Europoje ir „Borussia“ ten turėjo savo skautų. Žinojau, kad „Borussia“ mėgsta auginti jaunus žaidėjus ir jie man pasiūlė tai, ko negalėjau atsisakyti“, – užbaigė JAV rinktinėje jau žaidžiantis saugas.

Ch.Pulišičius „Borussia“ klube iš viso jau yra sužaidęs 38 mačus ir pelnęs 4 įvarčius. Vien šį sezoną saugas aikštėje pasirodė 26 kartus.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-29 Panevėžys 16 : 00 Žalgiris
Šeš 06-29 Kauno Žalgiris 18 : 00 Palanga
Šeš 06-29 Sūduva 19 : 00 Atlantas
Šeš 06-29 Riteriai 20 : 00 Stumbras
Ket 07-04 Palanga 18 : 00 Panevėžys
Ket 07-04 Sūduva 20 : 00 Kauno Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141