Mario Gotze | Scanpix nuotr.

Mario Gotze | Scanpix nuotr.

Dotmundo „Borussia“ klubas pranešė, kad Mario Gotze turi problemų ir dėl medžiagų apykaitos sutrikimo negali treniruotis, todėl kurį tai laiką klubas turės verstis be vokiečio.

24-erių metų pasaulio čempionas į Dortmundą sugrįžo praėjusią vasarą iš aršiausio priešo Miuncheno „Bayern“, kuriame atakuojančio saugo ir puolėjo pozicijoje žaidžiantis vokietis nesugebėjo įsitvirtinti.

Šį sezoną M.Gotzei nepavyko demonstruoti geros sportinės formos, o pastaruosius kelis mėnesius jį nuolatos kamavo raumenų traumos.

„Borussia“ stengėsi išsiaiškinti, kas sukelia šias raumenų problemas ir po nuodugnių tyrimų surado, kad M.Gotze turi medžiagų apykaitos sutrikimų, o tai ir buvo pagrindinis traumų šaltinis.

Tačiau tie sutrikimai yra gan rimti, kadangi futbolininkui uždrausta treniruotis ir turėti bet kokį fizinį krūvį. Dabar klubas pradės savo futbolininko gydymą, bet kiek laiko jis užtruks, pranešama nėra.

„Šiuo metu man atliekamos gydymo procedūros ir aš padarysiu viską, kas yra mano galioje, kad sugrįžčiau į treniruotes ir padėčiau savo komandai pasiekti užsibrėžtus tikslus“, – sakė M.Gotze.

Tuo metu BVB sporto direktorius Michaelis Zorcas pridūrė: „Esame laimingi, kad pagaliau suradome priežastį dėl visų Mario sunkumų. Esame tikri, kad jam pilnai pasveikus jis ir vėl demonstruos aukščiausio lygio futbolą. Mario turi visišką mūsų palaikymą ir mes jam padėsime sveikimo metu“.Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 08-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Panevėžys
Šeš 08-03 Riteriai 17 : 00 Palanga
Šeš 08-03 Sūduva 19 : 00 Stumbras
Sek 08-04 Atlantas 19 : 00 Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141