Radja Nainggolanas | Scanpix nuotr.

Sekmadienį vakare Milano „San Siro“ stadione buvo užbaigtas 26-asis turas ir jį vainikavo centrinė turo dvikova, kurioje „Inter“ susikovė su „Roma“ klubu. Radja Nainggolano vedamas „Roma“ klubas sugebėjo laimėti užtikrintu rezultatu 3-1.

„Roma“ klubui į priekį išsiveržti pavyko jau 12 minutę. Kamuolio aikštės krašte sulaukęs Radja Nainggolanas prasiveržė link vidurio ir atsidūręs priešais vartus fantastiškai smūgiavo ir kamuolį pasiuntė į vartų kampą.

Tai buvo vienintelis kėlinio įvartis, nors „Roma“ dar turėjo kelis šansus pasižymėti, bet tie smūgiai nebuvo tokie pavojingi vartininkui Samirui Handanovičiui. Tuo metu „Inter“ per pirmą kėlinio dalį rimto pavojaus nesukėlė.

Antrąjį kėlinį „Roma“ pradėjo net dar geriau nei pirmąjį, kadangi R.Nainggolanas antrą įvartį įmušė praėjus vos 10 minučių. Belgijos rinktinės saugas šįkart kamuolį gavo savo aikštės pusėje. Tačiau tai jo nesustabdė atlikti fantastišką reidą link varžovų vartų ir šį reidą užbaigti nuostabiu smūgiu iš 20 metrų.

„Inter“ intrigą sugebėjo grąžinti tik mačo pabaigoje. 81 minutę Ivanas Perišičius atliko puikų perdavimą, po kurio Mauro Icardi iš arti kamuolį pasiuntė į tuščius vartus.

Visgi ta intriga žlugo labai greitai. 86 minutę Gary Medelis savo baudos aikštelėje prasižengė prieš Ediną Džeko, todėl į „Inter“ vartus buvo pasirtas 11 metrų baudinys, kurį nesunkiai realizavo ir Romos klubo pergalę įtvirtino Diego Perotti.

Po šios pergalės „Roma“ su 59 taškais užima antrą vietą ir pranašumą prieš „Napoli“ padidino iki 5 taškų. Tuo metu „Inter“ su 48 taškais nukrito į šeštą vietą.

Rezultatas:

„Inter“ 1 – 3 „Roma“

12’ [0 – 1] Radja Nainggolan

55’ [0 – 2] Radja Nainggolanas

81’ [1 – 2] Mauro Icardi

86’ [1 – 3] Diego Perotti (11 m)