Plaukimas | AFP/Scanpix nuotr.

Plaukimas | AFP/Scanpix nuotr.

Šeštadienį Vokietijoje tęsėsi tarptautinės „International Swim Meeting“ plaukimo varžybos, kuriose dalyvauja net 61 Lietuvos atstovas.

Savo grupių finaluose pergales iškovojo Paulius Grigaliūnas ir Ugnė Mažutaitytė. Dar keletas lietuvių tapo prizininkais.

Antrą varžybų dieną vykusiuose kvalifikaciniuose plaukimuose Lietuvos rekordų pasiekta nebuvo, bet didelis būrys lietuvių užėmė aukštas vietas atrankoje ir iškovojo teisę varžytis finaluose.

Puikų rezultatą 200 m plaukime laisvu stiliumi pasiekė Jūratė Ščerbinskaitė (2:02.81), kuriai tik 0,13 sek. pritrūko iki Rūtai Meilutytei priklausančio Lietuvos rekordo.

Lietuvių rezultatai finaluose:

Moterų 100 m plaukimo krūtine A finalas

6. Urtė Kazakevičiūtė 1:12.62

Vyrų 100 m plaukimo nugara finalas

2. Danas Rapšys 55.68

7. Gytis Stankevičius 57.91

Vyrų 100 m plaukimo peteliške finalas

4. Deividas Margevičius 55.12

7. Edgaras Štura 56,25

2001/2002 m gimimo merginų 50 m plaukimo laisvu stiliumi finalas

8. Anastasija Rogožina 30.95

1999/2000 m gimimo merginų 50 m plaukimo laisvu stiliumi finalas

6. Beatričė Kanapienytė 28.16

1999/2000 m gimimo vaikinų 50 m plaukimo laisvu stiliumi finalas

4. Paulius Martinkėnas 26.35

1995/1996 m gimimo vaikinų 50 m plaukimo laisvu stiliumi finalas

2. Danas Rapšys 23.72

3. Deividas Margevičius 23.84

3. Povilas Strazdas 23.84

6. Jevgenijus Rogožinas 24.11

7. Lukas Pranckevičius 24.55

2001/2002 m gimimo merginų 50 m plaukimo nugara finalas

4. Anastasija Rogožina 34.48

1999/2000 m gimimo merginų 50 m plaukimo nugara finalas

10. Beatričė Kanapienytė 33.64

1997/1998 m gimimo merginų 50 m plaukimo nugara finalas

1. Ugnė Mažutaitytė 30.22

1997/1998 m gimimo vaikinų 50 m plaukimo krūtine finalas

1. Paulius Grigaliūnas 30.14

5. Andrius Šidlauskas 31.11

10. Aurimas Povilaitis 32.14

1995/1996 m gimimo vaikinų 50 m plaukimo krūtine finalas

2. Mantas Auruškevičius 29.74

Vyrų 50 m plaukimo krūtine finalas

3. Vaidotas Blažys 28.87

2001/2002 m gimimo merginų 50 m plaukimo peteliške finalas

9. Anastasija Rogožina 33.73

1999/2000 m gimimo merginų 50 m plaukimo peteliške finalas

2. Beatričė Kanepienytė 29.26

3. Diana Jaruševičiūtė 29.81

Moterų 50 plaukimo peteliške finalas

7. Giedrė Grigonytė 28.51

1999/2000 m gimimo vaikinų 50 m plaukimo peteliške finalas

8. Ignas Sakalauskas 28.71

1995/1996 m gimimo vaikinų 50 m plaukimo peteliške finalas

2. Deividas Margevičius 24.84

7. Pijus Mackevičius 26.45

9. Jevgenijus Rogožinas 26.77

Visų šeštadienį atrankoje startavusių lietuvių rezultatai:

100 m plaukimas krūtine, (1999/2000 m gimimo) merginos

9. Rūta Tranaitė 1:19.06

15. Agnė Seleikaitė 1:20.73

100 m plaukimas krūtine, (1997/1998 m gimimo) merginos

12. Viktė Labanauskaitė 1:17.53

16. Vaiva Štaraitė 1:17.96

24. Gintarė Žigilėjūtė 1:19.49

100 m plaukimas krūtine, moterys

6. Urtė Kazakevičiūtė 1:13.22

100 m plaukimas nugara, (2001/2002 m gimimo) vaikinai

38. Danielis Žuravliovas 1:32.24

40. Naglis Kontautas 1:34.43

100 m plaukimas nugara, (1999/2000 m gimimo) vaikinai

2. Paulius Martinkėnas 1:04.38

10. Lukas Vasilius 1:10.34

21. Edgaras Pudzmys 1:12.63

45. Arnas Simaitis 1:22.76

100 m plaukimas nugara, (1997/1998 m gimimo) vaikinai

2. Juozas Mackonis 1:00.62

27. Matas Tamulionis 1:07.87

52. Haroldas Balsys 1:14.42

100 m plaukimas nugara, (1995/1996 m gimimo) vaikinai

2. Danas Rapšys 56.81

15. Eimantas Milius 1:02.26

32. Haroldas Cijunskas 1:06.28

40. Pijus Mackevičius 1:09.26

100 m plaukimas nugara, atvira klasė, vaikinai

7. Gytis Stankevičius 57.99

50 m plaukimas laisvu stiliumi, (2001/2002 m gimimo), merginos

9. Anastasija Rogožina 31.02

82. Tatjana Petinova 36.36

50 m plaukimas laisvu stiliumi, (1999/2000 m gimimo), merginos

9. Beatričė Kanapienytė

15. Neringa Jagminaitė 29.03

25. Diana Jaruševičiūtė 29.44

35. Agnė Seleikaitė 29.76

50 m plaukimas laisvu stiliumi, (1997/1998 m gimimo), merginos

11. Vaiva Štaraitė 28.03

38. Justina Dilkaitė 29.39

50 m plaukimas laisvu stiliumi, moterys

13. Jūratė Ščerbinskaitė 27.43

25. Giedrė Grigonytė 27.88

44. Karolina Varsockaja 28.76

50 m plaukimas laisvu stiliumi, (1999/2000 m gimimo), vaikinai

5. Paulius Martinkėnas 26.67

17. Edgaras Pudzmys 27.68

94. Arnas Simaitis 32.96

50 m plaukimas laisvu stiliumi, (1997/1998 m gimimo), vaikinai

14. Matas Lataitis 25.68

15. Juozas Mackonis 25.73

26. Nedas Šiumeta 26.12

28. Aurimas Povilaitis 26.27

67. Matas Tamulionis 27.59

89. Haroldas Balsys 28.53

50 m plaukimas laisvu stiliumi, (1997/1998 m gimimo), vaikinai

2. Danas Rapšys 23.96

3. Povilas Strazdas 24.07

5. Jevgenijus Rogožinas 24.18

6. Deividas Margevičius 24.40

10. Lukas Pranckevičius 24.63

22. Arminas Sederevičius 25.31

26. Justas Puzinovas 25.43

33. Haroldas Čijunskas 25.76

70. Pavelas Iljušenko 27.23

88. Paulius Dovydas 28.93

50 m plaukimas laisvu stiliumi, vyrai

14. Donatas Balandis 24.45

24. Justas Leonavičius 25.00

100 m plaukimas peteliške, (2001/2002 m gimimo), merginos

28. Tatjana Petinova 1:43.02

100 m plaukimas peteliške, (1999/2000 m gimimo), merginos

15. Diana Jaruševičiūtė 1:11.74

27. Meda Kulbačiauskaitė 1:17.50

100 m plaukimas peteliške, (1997/1998 m gimimo), merginos

23. Justina Dilkaitė 1:10.18

100 m plaukimas peteliške, atvira klasė, merginos

33. Giedrė Grigonytė 1:06.44

100 m plaukimas peteliške, (1999/2000 m gimimo), vaikinai

8. Ignas Sakalauskas 1:05.07

100 m plaukimas peteliške, (1997/1998 m gimimo), vaikinai

18. Artur Kudelko 1:01.53

24. Tomas Mikalauskas 1:03.14

100 m plaukimas peteliške, (1995/1996 m gimimo), vaikinai

1. Deividas Margevičius 55.14

5. Pijus Mackevičius 57.69

24. Justas Puzinovas 1:03.12

36. Pavelas Iljušenko 1:07.10

100 m plaukimas peteliške, atvira klasė, vaikinai

7. Edgaras Štura 55.95

49. Donatas Balandis 1:00.40

50 m plaukimas nugara, (2001/2002 m gimimo) merginos

5. Anastasija Rogožina 35.29

50 m plaukimas nugara, (1999/2000 m gimimo) merginos

10. Beatričė Kanapienytė 33.67

15. Eva Liminovič 34.21

50 m plaukimas nugara, (1997/1998 m gimimo) merginos

1. Ugnė Mažutaitytė 30.39

50 m plaukimas krūtine, (2001/2002 m gimimo) vaikinai

52. Danielis Žuravliovas 50.81

50 m plaukimas krūtine, (1999/2000 m gimimo) vaikinai

38. Artūras Raudys 40.50

50 m plaukimas krūtine, (1997/1998 m gimimo) vaikinai

2. Paulius Grigaliūnas 30.60

4. Andrius Šidlauskas 31.05

9. Aurimas Povilaitis 31.48

42. Aleksejus Fadejevas 34.34

50 m plaukimas krūtine, (1995/1996 m gimimo) vaikinai

2. Mantas Auruškevičius 29.96

30. Paulius Dovydas 32.71

50 m plaukimas krūtine, vyrai

3. Vaidotas Blažys 28.93

16. Kirilas Kiseliovas 30.20

21. Arnas Šedlevičius 30.52

22. Marius Mikalauskas 30.53

200 m plaukimas laisvu stiliumi, moterys

2. Jūratė Ščerbinskaitė 2:02.81

200 m plaukimas laisvu stiliumi, (1997/1998 m gimimo) vaikinai

8. Matas Lataitis 1:59.80

200 m plaukimas laisvu stiliumi, (1995/1996 m gimimo) vaikinai

1. Povilas Strazdas 1:51.17

7. Jonas Zakarauskas 1:56.10

13. Grantas Dapkus 1:58.95

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

03-09 „Šiauliai“ 18:00 „Žalgiris“
03-09 „Rytas“ 18:50 „Lietkabelis“
03-13 „Nevėžis-Optibet“ 17:00 „Cbet“
03-13 „Neptūnas“ 17:20 „Rytas“

2020/21 m. Eurolyga

03-11 CSKA 21:00 „AX Armani“
03-11 „Panathinaikos“ 21:00 „Maccabi“
03-11 ASVEL 21:45 ALBA
03-11 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Chimki“
03-11 „Real“ 22:00 „Barcelona“
03-12 „Anadolu Efes“ 19:30 „Žalgiris“
03-12 „Olympiacos“ 21:00 „Zenit“
03-12 „Valencia“ 22:00 „Fenerbahče“
03-12 „Baskonia“ 22:00 „Bayern“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Pir 03-08 Chelsea 20 : 00 Everton
Pir 03-08 West Ham United 22 : 00 Leeds United
Tre 03-10 Manchester City 20 : 00 Southampton