Povilas Strazdas | ltuswimming.com nuotr.

Povilas Strazdas | ltuswimming.com nuotr.

Penktadienį Vokietijoje prasidėjo tarptautinės „International Swim Meeting“ plaukimo varžybos, kuriose dalyvauja net 61 Lietuvos atstovas.

Pirmoji iš lietuvių į startą stojo Jūratė Ščerbinskaitė, kuri 400 m laisvu stiliumi plaukimo atrankoje finišavo per 4 minutes 20,03 sekundės ir užėmė antrą vietą bei pateko į finalą.

Lietuvę aplenkė tik olandė Rieneke Terink (4:16.08), o trečia liko britė Gillian Clark (4:28.50).

Sėkmingai startavo ir Povilas Strazdas, kuris plaukdamas 400 m laisvu stiliumi pasiekė naują Lietuvos 17-mečių rekordą.

Naują Lietuvos rekordą pasiekė Ugnė Mažutaitytė, kuri 200 m nugara nuplaukė per 2 min. 15,50 ek.

Lietuvių rezultatai pirmąją varžybų dieną:

400 m laisvu stiliumi, (1995/1996 m gimimo) vaikinai

1. Povilas Strazdas 3:57.12 (Lietuvos 17-mečių rekordas)

5. Jonas Zakarauskas 4:06.86

6. Grantas Dapkus 4:10.88

200 m kombinuotas plaukimas, (1997/1998 m gimimo) merginos

19. Vaiva Štaraitė 2:34.05

200 m kompleksinis plaukimas, (1997/1998 m gimimo) vaikinai

4. Paulius Grigaliūnas 2:15.72

200 m kompleksinis plaukimas, (1995/1996 m gimimo) vaikinai

1. Deividas Margevičius 2:08.13

7. Jevgenijus Rogožinas 2:16.75

200 m kompleksinis plaukimas, vyrai

7. Marius Mikalauskas 2:11.83

200 m plaukimas nugara, (1999/2000 m gimimo) merginos

5. Beatričė Kanapienytė 2:34.85

8. Eva Liminovič 2:35.40

200 m plaukimas nugara, (1997/1998 m gimimo) merginos

1. Ugnė Mažutaitytė 2:15.50 (Lietuvos rekordas)

200 m plaukimas nugara, (1999/2000 m gimimo) vaikinai

4. Paulius Martinkėnas 2:20.83

11. Lukas Vasilius 2:32.53

200 m plaukimas nugara, (1997/1998 m gimimo) vaikinai

9. Juozas Mackonis 2:15.13

200 m plaukimas nugara, (1995/1996 m gimimo) vaikinai

1. Danas Rapšys 2:00.19

9. Eimantas Milius 2:14.23

200 m plaukimas nugara, vyrai

3. Gytis Stankevičius 2:08.70

50 m plaukimas peteliške, (2001/2002 gimimo) merginos

3. Anastasija Rogožina 33.00

50 m plaukimas peteliške, (1999/2000 gimimo) merginos

3. Beatričė Kanapienytė 30.14

5. Diana Jarusevičiūtė 30.50

47. Meda Kulbačiauskaitė 35.11

50 m plaukimas peteliške, (1997/1998 gimimo) merginos

35. Justina Dilkaitė 31.75

50 m plaukimas peteliške, moterys

5. Giedrė Grigonytė 28.29

50 m plaukimas peteliške, (1999/2000 gimimo) vaikinai

6. Ignas Sakalauskas 28.74

12. Paulius Martinkėnas 29.59

18. Lukas Vasilius 30.36

24. Edgaras Pudzmys 30.74

50 m plaukimas peteliške, (1997/1998 gimimo) vaikinai

12. Artur Kudelko 27.41

26. Aurimas Povilaitis 28.33

48. Matas Tamulionis 29.71

50 m plaukimas peteliške, (1995/1996 gimimo) vaikinai

2. Deividas Margevičius 25.20

6. Pijus Mackevičius 26.31

10. Jevgenijus Rogožinas 26.77

26. Lukas Pranckevičius 27.83

39. Justas Puzinovas 28.40

50 m plaukimas peteliške, vyrai

19. Donatas Balandis 25.98

26. Edgaras Štura 26.45

43. Justas Leonavičius 27.36

200 m plaukimas krūtine, (1999/2000 m gimimo), merginos

7. Rūta Tranaitė 2:49.18

200 m plaukimas krūtine, (1997/1998 m gimimo), merginos

9. Viktė Labanauskaitė 2:43.64

200 m plaukimas krūtine, moterys

2. Urtė Kazakevičiūtė

200 m plaukimas krūtine, (1997/1998 m gimimo), vaikinai

9. Paulius Grigaliūnas 2:34.05

200 m plaukimas krūtine, (1995/1996 m gimimo), vaikinai

3. Mantas Auruškevičius 2:21.22

200 m plaukimas krūtine, vyrai

2. Marius Mikalauskas 2:19.37

8. Arnas Šedlevičius 2:27.88

12. Kirilas Kiseliovas 2:31.98

400 m kompleksinis plaukimas (1995/1996 m gimimo), vaikinai

3. Jonas Zakarauskas 4:45.05

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

02-28 „Nevėžis-Optibet“ 16:30 „Juventus“
02-28 „Šiauliai“ 17:00 „Dzūkija“
02-28 „Žalgiris“ 17:20 „Neptūnas“
03-03 „Pieno žvaigždės“ 18:00 „Dzūkija“
03-03 „Šiauliai“ 19:00 „Lietkabelis“

2020/21 m. Eurolyga

03-02 „Anadolu Efes“ 19:30 „Valencia“
03-02 „Žalgiris“ 20:00 ASVEL
03-02 „Chimki“ 21:00 „Real“
03-02 „Panathinaikos“ 21:00 „Barcelona“
03-02 „Zenit“ 21:00 ALBA
03-02 „Maccabi“ 21:05 CSKA
03-02 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Bayern“
03-03 „AX Armani“ 21:45 „Fenerbahče“
03-03 „Baskonia“ 22:00 „Olympiacos“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 02-28 Crystal Palace 14 : 00 Fulham
Sek 02-28 Leicester City 14 : 00 Arsenal
Sek 02-28 Tottenham Hotspur 16 : 00 Burnley
Sek 02-28 Chelsea 18 : 30 Manchester United
Sek 02-28 Sheffield United 21 : 15 Liverpool
Pir 03-01 Everton 22 : 00 Southampton