„Benfica“ klubas namuose įveikė svečius iš Dortmundo FOTO, VIDEO, statistika (1)

2017.02.14 23:36
„Benfica“ triumfuoja | Scanpix nuotr.

„Benfica“ triumfuoja | Scanpix nuotr.

Antradienio vakarą, kai dauguma porų švęs šv. Valentino dieną, kai kurios merginos liko nusivylusios, nes jų antrosios pusės buvo prie televizoriaus ekrano, kadangi į juos ir į futbolo aikštę sugrįžo visų labai pasiilgta UEFA Čempionų lyga. Viena iš aštuntfinalio dvikovų vyko Portugalijoje, kur šalies čempionas Lisabonos „Benfica“ susikovė su Dortmundo „Borussia“ ekipa. Šį mačą portugalų ekipai pavyko laimėti rezultatu 1-0.


Tai įdomu:

§ „Benfica“ šiame mače atliko vos vieną smūgį į vartų plotą ir pelnė įvartį.
§ Pierre-Emerickas Aubameyangas nerealizavo 3 iš paskutinių 4 11 metrų baudinių. Prieš tai puolėjas buvo realizavęs 6 iš eilės.
§ „Borussia“ klubas per paskutines 13 rungtynių vos kartą išlaikė „sausus“ vartus.
§ Marcelis Schmelzeris už „Borussia“ sužaidė 303 savo rungtynes.

Savų žiūrovų palaikoma „Benfica“ aktyviai pradėjo rungtynes ir per pirmas tris minutes surengė kelis išpuolius, bet svečiams pavyko apsiginti. „Borussia“ po to taip pat sukūrė pavojingą ataką, bet Ousmane Dembele smūgis buvo blokuotas.

Šis blokas pavirto greita „Benfica“ kontrataka, kurios smaigalyje atsidūręs Eduardo Salvio nubėgo iki pat varžovų vartų, bet lemiamu momentu smūgiavo virš jų.

10 minutę puikią progą įmušti įvartį turėjo Pierre-Emerickas Aubameyangas, kuris išbėgo vienas prieš vartus, bet netinkamai pataikė į kamuolį ir šis perskrido virš vartų.

23 minutę „Borussia“ turėjo geriausią progą įmušti, bet O.Dembele smūgis iš arti buvo blokuotas ir svečiai uždirbo tik kampinį, nuo kurio Lisabonos klubas taip pat apsigynė.

„Borussia“ dominavo pagal kamuolio kontrolę ir spaudė aikštės šeimininkus, bet „Benfica“ susitvarkydavo su spaudimu. 38 minutę „Borussia“ klubą nuo įvarčio skyrė vos keli centimetrai, bet būtent tiek skyrė kamuolį nuo P.E.Aubameyango kojos, nes kitu atveju kamuolys tikrai būtų atsidūręs vartuose.

Nors kėlinys buvo užbaigtas aktyviai, bet įvarčių per pirmas 45 minutes taip ir nebuvo.

Iškart po pertraukos „Benfica“ atliko keitimą ir vietoje Andre Carrillo į aikštę žengė Filipe Augusto. Aikštės šeimininkams taip pat pavyko puikiai pradėti antrąjį kėlinį ir įvartį įmušti jau 48 minutę. Nors pirmą varžovų smūgį „Borussia“ vartininkas atrėmė, tačiau atmušęs kamuolį prieš save jis leido Konstantinos Mitroglou iš arti pasiųsti kamuolį į vartus.

„Borussia“ bandė kuo greičiau atsitiesti ir užgulė varžovų vartus. Jau 57 minutę jiems pavyko uždirbti 11 metrų baudinį, kurį po minutės realizuoti galėjo P.E.Aubameyangas, bet gabonietis smūgiavo į vartų vidurį, o „Benfica“ vartininkas Edersonas būtent ten ir liko stovėti, todėl nesunkiai šį smūgį atrėmė.

BVB klubas vis bandė surasti būdų išlyginti rezultatą, bet Portugalijos ekipa klaidų nedarė. Tada abi ekipos pradėjo keisti savo žaidėjus, taip stengdamos suteikti naujų jėgų.

Mačo pabaigoje gerą šansą išlyginti rezultatą turėjo amerikietis Christianas Pulišičius, bet jo smūgį atrėmė Edersonas.

„Benfica“ iki pat finalinio švilpuko išlaikė savo persvarą, todėl sugebėjo iškovoti svarbią pergalę pirmajame aštuntfinalio mače.

Rezultatas:

„Benfica“ 1 – 0 „Borussia“

48’ [1 – 0] Konstantinos Mitroglou

58’ Pierre-Emerick Aubameyang („Borussia“) – nerealizavo 11 metrų baudinio

Rolas
2017-02-14 23:45:25
Kažkoks stebuklų vakaras. :D
Atsakyti