Mišrios estafetės lenktynės | Scanpix nuotr.

Mišrios estafetės lenktynės | Scanpix nuotr.

 Ketvirtadienį Austrijoje startavo pasaulio biatlono čempionatas. Pirmasis jo medalių komplektas išdalintas mišrioje estafetėje 2x6 km ir 2x7,5 km.

Lietuvos rinktinė šį kartą pasirodė kukliai, anksti buvo aplenkta ratu ir užėmė priešpaskutinę – 24-ą – vietą. Už lietuvių liko tik Latvijos komanda.

Natalija Kočergina užsidirbo baudos ratą, panaudojo 4 papildomus šovinius ir savo etapą baigė paskutinė – 25-a. Diana Rasimovičiūtė šaudė gerokai sėkmingiau, panaudojo tik 1 papildomą šovinį ir pakilo į 24-ą poziciją. Vytautas Strolia šaudykloje pridarė daug klaidų, suko 2 baudos ratus, panaudojo 5 papildomus šovinius, bet išliko 24-as. Tiesa, savo etapo jis nebaigė, nes lyderių buvo aplenktas ratu. Tuo tarpu Rokui Suslavičiui startuoti apskritai neprireikė.

Aukso medalius iškovojo Vokietijos rinktinė, kuri panaudojo 7 papildomus šovinius ir finišavo per 1 val. 9 min. 6.41 sek. Jiems vos 2.2 sek. pralaimėjo prancūzai (1 baudos ratas + 8 papildomi šoviniai), o 3.2 sek. atsiliko bronzą iškovoję rusai (4 papildomi šoviniai).

Vokietijos rinktinei atstovavo Vanessa Hinz, Laura Dahlmeier, Arndas Peifferis ir Simonas Schemppas.

Penktadienį vyks moterų 7,5 km sprinto lenktynės.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga