Ronda Rousey | Scanpix nuotr.

Ronda Rousey | Scanpix nuotr.

 Olimpinė dziudo bronzos medalio laimėtoja ir UFC žvaigždė Ronda Rousey 2015-ų metų lapkričio mėnesį vykusioje „UFC 193“ kovoje nesugebėjo pralaužti kikboksininkės Holly Holm ir smūgiu į galva patyrė nokautą ir pirmą kartą karjeroje patyrė pralaimėjimą.

Po metų Ronda sugrįžo į narvą prieš dabartinę čempionę Amandą Nunes, tačiau kova truko neilgai - jau pirmame raunde, praėjus 48 sekundėms, A.Nunes stovėsenoje nokautavo R.Rousey, kuriai buvo antrasis pralaimėjimas iš eilės.

Ronda nedalino interviu ir nepaaiškino, kodėl puikius dziudo įgūdžius turinti kovotoja bandė varžovę palaužti ne parteryje, o stovėsenoje.

Nesenai išlindo įdomus faktas - UFC lengviausio svorio kategorijos kovotoja Raquel Pennington patvirtino, kad privalėjo pasirašyti sutartį, kad negalės nieko atskleisti apie treniruotes su R.Rousey.

„Aš negaliu kalbėti apie treniruotes su Ronda. Ji paprašė pasirašyti sutartį. Viskas, ką galiu pasakyti yra tai, kad buvo geras darbas. Nieko daugiau negaliu pasakyti“, - kalbėjo R.Pennington.

Tuo tarpu UFC kovotoja Julianna Pena atskleidė daugiau įdomių detalių. Ji vienoje laidoje šnekėjo su kovotojais Mattu Serra ir Jimu Nortonu, su kuriais pasidalino informacija, kad R.Rousey negalėdavo būti sužeista treniruočių metu.

„Ji negalėdavo gauti smūgiu sparingo metu. Merginos pasirašydavo sutartis, kuriose teigiama, kad niekada negalima trenkti Rondai ir jos niekada viešai nekalbės apie treniruotes su buvusia čempione. Ronda niekada negaudavo smūgių į veidą per savo treniruočių stovyklas, tai kaip ji gali žinoti, koks tai jausmas?“, - apie R.Rousey pastarųjų pralaimėjimų priežastis kalbėjo J.Pena.

„Ji yra didelė žvaigždė ir jie nenori pamatyti, kaip Ronda gauna sužalojimus. Nesvarbu, kaip merginos puls ant jos, jie tiesiog pasakys: „Ei, sustok. Nemušk jos taip stipriai“ ir tada lieps pasirašyti dokumentą, kuriame bus teigiama, kad tu jos niekada nesumušiai. Niekada negalėsi apie tai kalbėti arba tau tai kainuos milijonus dolerių“, - kalbėjo J.Pena.

Kokias dar paslaptis slepia R.Rousey - sunku pasakyti, tačiau UFC prezidentas Dana White'as mano, kad R.Rousey karjera jau yra baigta ir jos nebepamatysime narve.

Primename, kad J.Pena praėjusį savaitgalį „UFC on FOX 23“ renginyje pralaimėjo Valentinai Ševčenko, kuri gavo teisę susikauti su čempione A.Nunes.

J.Pena per savo MMA karjerą viso yra iškovojusi 8 pergales ir patyrusi 3 pralaimėjimus, tuo tarpu R.Rousey yra iškovojusi 12 pergalių ir patyrusi 2 pralaimėjimus.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

Danielius
2017-02-03 13:42:38
O Matt Serra ir Jim Norton, kartais ne vyrukai? Nu ir nebuvo jie R. Rousey sparingo partnerėmis! :D
Atsakyti