Amanda Nunes prieš Ronda Rousey | Scanpix nuotr.

Amanda Nunes prieš Ronda Rousey | Scanpix nuotr.

 UFC lengviausio svorio kategorijos čempionė brazilė Amanda Nunes nusprendė atsiprašyti moterų MMA į kitą lygį iškėlusios legendinės kovotojos Rondos Rousey už aštrius savo pasisakymus po savo pergalės nokautu „UFC 207“ turnyre.

A.Nunes sulaukė nemažai sirgalių nepasitenkinimo, kai teigė, kad R.Rousey yra pervertinta, o UFC leido tai vykti. Brazilė sakė, kad žinojo, jog gali įveikti R.Rousey nuo pat pirmos akimirkos, kai tik ją pamatė.

Trečiadienį A.Nunes paskelbė oficialų atsiprašymą.

„Buvau priblokšta adrenalino, emocijų ir skausmo tuo metu. Viską savyje laikiau dar savaitė prieš mūsų kovą su R.Rousey. Pasakiau ir parašiau dalykų, kurie nebuvo teisingi. Noriu atsiprašyti Rondos, jos ir savo gerbėjų bei UFC. Ronda yra nuostabi sportininkė ir padarė labai daug mūsų sportui, ypatingai moterų. Pagarba“, - rašė A.Nunes.

A photo posted by Amanda🦁Nunes (@amanda_leoa) on

A.Nunes pareiškimus itin aštriai sukritikavo Cat Zingano, kuri yra pirmoji moteris UFC organizacijoje laimėjusi kovą techniniu nokautu.

„Tu rodai nepagarbą Ronda Rousey ir aš nekenčiu tavęs, kad esi tokia nedėkinga“, - rašė C.Zingano.

Kita A.Nunes kova vyks su Peru atstove Valentina Ševčenko, kuri „UFC on FOX 23“ turnyre įveikė amerikietę Julianną Peną.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.