„Milan“ patvirtino, kad jų puolėjas vyksta į Angliją Klubas atskleidė, kuo norėtų jį pakeisti

2017.01.26 10:30
M'Baye Niangas | Scanpix nuotr.

M'Baye Niangas | Scanpix nuotr.

„Milan“ klubo vykdantysis direktorius Adriano Galliani pranešė, kad klubo puolėjui M’Baye Niangui buvo leista vykti į „Watford“ klubą ir tapti šios komandos nariu.

Jau kiek seniau skelbėme, kad „Watford“ susitarė su „Milan“ ekipa dėl šio puolėjo nuomos sutarties su galimybe už 18 mln. eurų pilnai išpirkti M.Niango sutartį. Tai, kad šis perėjimas greičiausiai įvyks, patvirtino ir A.Galliani.

„Mes susitarėme su „Watford“, todėl viskas yra labai arti to, kad būtų užbaigtas šis perėjimas. „Watford“ ir „Udinese“ savininkas Gino Pozzo man pasakė, kad jie jau yra susitarę su pačiu žaidėju ir liko tik kelios detalės“, – atskleidė A.Galliani.

„Prieš penkias minutes mes jam davėme leidimą vykti į Londoną dėl medicininės patikros. Todėl jei jis vyks į Londoną, vadinasi, jis nori šio perėjimo“, – tęsė „Milan“ klubo direktorius.

A.Galliani taip pat patvirtino, kad išvykusį M.Niangą „Milan“ klube turėtų pakeisti „Genoa“ klubo narys Lucasas Ocamposas.

„Ocamposas tikrai yra vienas iš variantų, bet mes susitarėme su „Genoa“ prezidentu Enrico Preziosi palaukti dvi ar tris dienas. Kol kas jis nepasakė taip, bet nepasakė ir ne. Kaip visada, parduodant svarbu rasti kuo tą žaidėją pakeisti, todėl „Genoa“ dar reikės susirasti kas pakeistų Ocamposą“, – užbaigė A.Galliani.

Lucasas Ocamposas | genoacfc.it nuotr.

Lucasas Ocamposas | genoacfc.it nuotr.

 

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų