„Granito-Kario“ ataka | Lietuvos rankinio lygos nuotr.

„Granito-Kario“ ataka | Lietuvos rankinio lygos nuotr.

 Baltijos rankinio lygoje šiandien vėl žaidė dvi Lietuvos ekipos. Kauno „Granito – Kario“ rankininkai vyko į Dobelę, kur žaidė su vietos „Tenax“ ekipa, o Vilniaus „Šviesos“ klubas Estijoje žaidė su Polvos „Serviti“ klubu.

Kauno „Granitas – karys“ sužaidė lygiosiomis su Dobelės ekipa

Vakar apmaudų pralaimėjimą patyrę kauniečiai nesugebėjo pergalės iškovoti ir Dobelėje prieš „Tenax“ rankininkus, kuriuos vieną kartą šiame sezone jau buvo įveikę. Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie sužaidus 20 minučių pirmavo 11:8, o prieš didžiąją pertrauką vis dar turėjo 2 įvarčių pranašumą (14:12).

Vis dėlto kauniečiai mobilizavosi antroje rungtynių dalyje ir pakreipė žaidimą sau naudingesne linkme. Per pirmas 10 antrojo kėlinio minučių „Granitas – karys“ sugebėjo ne tik išlyginti rezultatą bet ir išsiveržti į priekį (15:16). Tiesa, rungtynių pabaigoje pakreipti įvykių sau naudingesne linkme nepavyko ir iš Dobelės Kauno rankinio klubas grįžta su vienu iškovotu tašku, galutinis rungtynių rezultatas 25:25.

Rezultatyviausiai Kauno ekipoje žaidė Vaidas Drevinskas, pelnęs 6 įvarčius, 5 pridėjo Mindaugas Urbonas, 4 kartus pasižymėjo Mindaugas Barzdenis. „Tenax“ ekipoje rezultatyviausias buvo Nils Mikelsons, kuris pelnė 5 įvarčius.

Vilniaus „Šviesai“ pergalė išslydo tik rungtynių pabaigoje

Vakar vieno įvarčio skirtumu Kauno „Granitą – Karį“ įveikę Polvos „Serviti“ rankininkai tą patį šios dienos rungtynėse padarė žaisdami jau su VHC „Šviesa“. Pergalę estų klubas šventė rezultatu 27:26.

Rungtynių pirmoje pusėje atrodė, jog estai neturės rimtesnių problemų žaisdami su Lietuvos sostinės rankinio klubu, kadangi jau 20 – ąją rungtynių minutę pirmavo 15:10, o po pirmojo kėlinio turėjo solidų 4 įvarčių pranašumą 18:14.

Antrajame kėlinyje vilniečiai, vedami Karolio Antanavičiaus, inicijavo spurtą, tačiau to pergalei neužteko. Estai rungtynes užbaigė užtikrintai ir galiausiai šventė pergalę 27:26.

VHC „Šviesoje“ rezultatyviausias buvo Karolis Antanavičius, jis pelnė 9 įvarčius, 5 kartus kamuolį į varžovų vartus siuntė Valdas Drabavičius. „Serviti“ klube rezultatyvumu išsiskyrė Roman Aizutullov, jis pasižymėjo 6 kartus.

Tiek Vilniaus „Šviesa“, tiek Kauno „Granitas – Karys“ žaidžia B grupėje ir Vasario 4 diena stos į tarpusavio dvikovą Kaune. Pirmąsias tarpusavio rungtynes Vilniuje „Šviesa“ laimėjo 30:25.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų