Alberto Malesani | LaPresse/Scanpix nuotr.

Alberto Malesani | LaPresse/Scanpix nuotr.

Italijos „Serie A“ lygoje dėl išlikimo kovojantis „Palermo“ klubas dar kartą keičia trenerį. Klubas nusprendė atleisti vos tris rungtynes klubui vadovavusį Alberto Malesani ir į vyriausiojo trenerio kėdę vėl grąžino Gian Piero Gasperini, kuris atleistas iš komandos buvo prieš 20 dienų.

Buvęs „Genoa“ strategas A.Malesani tapo trečiuoju „Palermo“ treneriu šiame sezone. Jis juo buvo paskirtas vasario 4 dieną kai dėl prastų komandos rezultatų buvo atleistas G.P.Gasperini.

Visgi A.Malesani vadovaujamas „Palermo“ per tris rungtynes iškovojo vos tris taškus ir komandos savininkas Maurizio Zamparini nusprendė, kad klubui geriau vadovavo G.P.Gasperini, todėl vėl jį paskyrė treneriu.

„Palermo“ klubas gali patvirtinti, kad iš trenerio pareigų buvo atleistas Alberto Malesani ir trenerio pareigos buvo grąžintos Gian Piero Gasperini. Tai buvo sunkus sprendimas, nes Alberto Malesani yra puikus treneris. Dėkojame jam už atliktą darbą. Šis sprendimas buvo priimtas tikrai sunkiu metu“, - rašoma „Palermo“ pranešime.

G.P.Gasperini prie „Palermo“ vairo stojo rugsėjo mėnesį kai atleistas buvo Giuseppe Sannino. Visgi klubas per 20 rungtynių iškovojo tik tris pergales, todėl vasario pradžioje 55 metų italas buvo atleistas. Tada „Palermo“ užėmė 19 vietą

Tačiau A.Malesani treniruojamas „Palermo“ lygiosiomis sužaidė su taip pat lentelės apačioje esančiais „Pescara“, „Genoa“ klubais bei su Veronos „Chievo“. Klubas po šių lygiųjų maratono turi surinkęs tik 20 taškų ir dabar užima jau paskutinę, 20 vietą.

Taigi gali būti, kad sezono pabaigoje „Palermo“ po devynių metų pertraukos grįš į „Serie B“ lygą. G.P.Gasperini šiame sezone dar liko sunkūs mačai su tokiais klubais kaip „Torino“, „Juventus“, „Milan“, „Inter“ ir „Fiorentina“.
G.P.Gasperini į Sicilijos klubą grįžo vos po 20 dienų | AFP/Scanpix nuotr.

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų