Plaukimas | AP/Scanpix nuotr.

Plaukimas | AP/Scanpix nuotr.

Alytuje pasibaigusiame Lietuvos žiemos plaukimo čempionate jau antrą šalies rekordą pagerino 17-metis Danas Rapšys.

Lietuvis šeštadienį 200 m nugara nuplaukė per 1 minutę 58.98 sekundės ir daugiau nei sekunde pagerino sau pačiam nuo 2012 metų liepos priklaususį Lietuvos rekordą (2:00.12).

Antrąją vietą Alytuje užėmė Deividas Grigalionis (2:06.85), trečią – Gytis Stankevičius (2:08.60).

Trečiąjį aukso medalį per tris dienas iškovojo Giedrius Titenis, kuris šįkart buvo nepralenkiamas krūtine plaukdamas 100 distanciją (1:01.52).

Sidabro apdovanojimas atiteko Vaidotui Blažiui (1:02.93), bronzos – Mariui Mikalauskui (1:05.72).

Kitų sekmadienį įvykusių rungčių nugalėtojai ir prizininkai:

100 m laisvu stiliumi, moterys

1. Vaiva Gimbutytė 57.44

2. Jūratė Ščerbinskaitė 58.49

3. Giedrė Grigonytė 1:00.07

100 m laisvu stiliumi, vyrai

1. Povilas Strazdas 51.47

2. Tadas Duškinas 52.36

3. Jevgenijus Rogožinas 52.92

200 m nugara, moterys

1. Ugnė Mažutaitytė 2:19.64

2. Joana Ulytė 2:25.00

3. Asta Drevinskaitė 2:28.04

100 m krūtine, moterys

1. Urtė Kazakevičiūtė 1:12.28

2. Dovilė Mikoliūnaitė 1:14.28

3. Viktė Labanauskaitė 1:16.28

50 m peteliške, moterys

1. Giedrė Grigonytė 28.44

2. Simona Raudonytė 29.36

3. Beatričė Kanapienytė 29.49

50 m peteliške, vyrai

1. Deividas Margevičius 24.74

2. Tadas Duškinas 24.93

3. Povilas Strazdas 25.49

800 m laisvu stiliumi, moterys

1. Guoda Jonelytė 9:31.20

2. Aistė Kubiliūtė 9:54.20

3. Alina Taran 10:00.99

1500 m laisvu stiliumi

1. Grantas Dapkus 16:31.03

2. Simas Žiaukas 17:05.36

3. Matas Lataitis 17:11.78

Estafetė 4 po 100 m kombinuotu stiliumi, moterys

1. Kauno Plaukimo mokykla-1  4:32.55

2. Kauno Plaukimo mokykla-2  4:39.54

3. Šiaulių Delfinas 4:42.99

Estafetė 4 po 100 m kombinuotu stiliumi, vyrai

1. Kauno Plaukimo mokykla 3:51.80

2. Vilniaus Vandens sporto mokykla 3:54.63

3. Kauno Centro sporto mokykla 3:59.68

info@sportas.lt

Naujienų portalo sportas.lt informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško sutikimo draudžiama.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

2020/21 m. LKL

02-28 „Nevėžis-Optibet“ 16:30 „Juventus“
02-28 „Šiauliai“ 17:00 „Dzūkija“
02-28 „Žalgiris“ 17:20 „Neptūnas“
03-03 „Pieno žvaigždės“ 18:00 „Dzūkija“
03-03 „Šiauliai“ 19:00 „Lietkabelis“

2020/21 m. Eurolyga

03-02 „Anadolu Efes“ 19:30 „Valencia“
03-02 „Žalgiris“ 20:00 ASVEL
03-02 „Chimki“ 21:00 „Real“
03-02 „Panathinaikos“ 21:00 „Barcelona“
03-02 „Zenit“ 21:00 ALBA
03-02 „Maccabi“ 21:05 CSKA
03-02 „Crvena Zvezda“ 21:45 „Bayern“
03-03 „AX Armani“ 21:45 „Fenerbahče“
03-03 „Baskonia“ 22:00 „Olympiacos“
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Sek 02-28 Crystal Palace 14 : 00 Fulham
Sek 02-28 Leicester City 14 : 00 Arsenal
Sek 02-28 Tottenham Hotspur 16 : 00 Burnley
Sek 02-28 Chelsea 18 : 30 Manchester United
Sek 02-28 Sheffield United 21 : 15 Liverpool
Pir 03-01 Everton 22 : 00 Southampton