Evaldas Petrauskas | Fotodiena/Roberto Dačkaus nuotr.

Evaldas Petrauskas | Fotodiena/Roberto Dačkaus nuotr.

Vilniuje, Lietuvos edukulogijos universiteto didžiojoje sporto salėje, toliau vyksta Lietuvos vyrų ir moterų bokso čempionatas, kuriame varžosi 81 vyrai ir 15 moterų.

Penktadienį atletai ketvirtfinalio kovose išsiaiškino pusfinalio dalyvius, kurie užsitikrino mažiausiai bronzos medalius bei toliau tęs kovą dėl čempionų titulų dešimtyje svorio kategorijų.

Keturios moterų finalinės dvikovos vyks šeštadienį prieš prasidedant pusfinaliams tarp vyrų.

Didesnių staigmenų šiandieninės dvikovos nepateikė. Lyderiai tvirtai žengia finalo link, kuriame tikrai netrūks aukščiausio  kalibro pasirodymų.

2010 metų Europos jaunių bokso čempionato prizininkas Eimantas Stanionis ir Londono olimpinių žaidynių trečios vietos laimėtojas Evaldas Petrauskas užtikrintai šturmuoja 69 – ių kilogramų svoryje.

Karščiausia šių metų čempionato svorio kategorija – iki 75 kg., kurioje dėl aukščiausios prabos apdovanojimų toliau grumiasi Paulius Petronis, Modestas Antipovas, Mantas Balčiauskas ir Tomas Pivorunas. Visi šie, jau pakankamai tituluoti boksininkai, pademonstruos nuožmius mūšius dėl patekimo į finalą šeštadienį.

Šeštadienį pusfinalio dvikovos prasiseda 14.00 valandą.

Ketvirtfinalių dvikovų rezultatai:

VYRAI

Iki 52 kg

Deivydas Lipnickas (Kaunas) – Žilvinas Kazokas (Kalvarija) WO

Iki 64 kg

Miroslavas Ustinovičius (Vilniaus raj.) – Sergejus Mogish (Vilnius) 17:10

Elcinas Iskanderovas (Marijampolė) – Mindaugas Bernotas (Radviliškis) 10:7

Aurimas Naudžius (Kaunas) – Linas Sapronas (Vilnius) RSC R1

Tomas Sinkevičius (Kaunas) – Tomas Klevinskas (Jonava) AB R2

Iki 69 kg

Giedrius Kalujanskas (Jonava) – Lukas Petravičius (Marijampolė) 14:10

Eimantas Stanionis (Kaunas) – Gerardas Mocka (Kaunas) 9:1

Marius Palionis (Kaunas) – Andrejus Varencevas (Vilnius) 12:8

Evaldas Petrauskas (Vilnius) – Jonas Optas (Tauragė) AB R1

Iki 75 kg

Paulius Petronis (Kaunas) – Arūnas Aglinskas (Pasvalys) WO

Modestas Antipovas (Kėdainiai) – Ernestas Dapkus (Vilnius) WO

Mantas Balčiauskas (Klaipėda) – Orestas Penikas (Šiauliai) 16:7

Tomas Pivorunas (Vilnius) – Liutauras Zeleniakas (Kauno raj.) WO

Iki 81 kg

Petras Poškus (Vilnius) – Ovidijus Petrošius (Šiauliai) RSC R1

Vladimiras Milevskis (Vilnius) – Vadimas Firidunovas (Vilnius) 12:4

Aurimas Slavinskas (Alytus) – Kęstutis Pūkas (Kauno raj.) 9:4

Donatas Mačianskas (Vilnius) – Tadas Žiukas (Kaunas) 18:6

Iki 91 kg

Rokas Mišauskas (Kaunas) – Artūras Gelžinis (Klaipėda) 17:5

Eugenijus Tutkus (Vilnius) – Aleksandras Baranovas (Vilnius) WO

Vitalijus Subačius (Kaunas) – Marius Gerbutavičius (Kaunas) WO

Ignas Klimavičius (Vilnius) – Sigitas Striuga (Vilnius) WO

Virš 91 kg

Tadas Tamašauskas (Vilnius) – Marius Dovydėnas (Šiauliai) AB R1

Mantas Valavičius (Kaunas) – Giedrius Sedleckas (Šilutė) 8:7

Justas Levickas (Pasvalys) – Mindaugas Rockus (Klaipėda) 19:7

MOTERYS

Iki 75 kg

Karina Kazarian (Vilnius) – Simona Balsaitė (Klaipėda) – RSC R3

Deimilė Gugaitė (Kaunas) – Vika Gudžiūnaitė (Šilutė) 5:0

P.S. Paaiškinimas – 3r. RSC – nugalėjo aiškia persvara trečiajame raunde.

- WO – atsisakius oponentui.

- AB – atsisakius sekundantui.

- PTS 22:22 (76:58) – mažaisiais taškais.



Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 08-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Panevėžys
Šeš 08-03 Riteriai 17 : 00 Palanga
Šeš 08-03 Sūduva 19 : 00 Stumbras
Sek 08-04 Atlantas 19 : 00 Žalgiris

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141