Joe Hartas | Scanpix nuotr.

Joe Hartas | Scanpix nuotr.

Britų žiniasklaida praneša, jog Londono „Chelsea“ klubas susidomėjo „Manchester City“ ekipai priklausančiu, bet „Torino“ ekipai išnuomotu Joe Hartu.

Šio sezono pradžia naujasis „City“ treneris Pepas Guardiola atsisakė Anglijos rinktinės vartų sargo paslaugų ir išnuomojo jį į Italiją. Neseniai pats žaidėjas pareiškė, kad sugrįžimas į Mančesterį nėra jo planuose, tad jam jau dėmesį parodė „Liverpool“ ekipa, kuri nori išspręsti problemas vartininkų grandyje.

Tačiau dabar „raudonieji“ gali sulaukti daugiau konkurencijos. Neseniai Marca dienraštis skelbė, kad „Chelsea“ vartininkas Thibaut Courtoisas savo draugams atskleidė, jo nori sugrįžti į Madridą, tiesa, ne į buvusią komandą „Atletico“, bet persikelti į „Real“ klubą, kuris jau parodė dėmesį žaidėjui.

Mirror teigimu, „Premier“ lygos lyderiai į tai iš karto reagavo ir yra pasiruošę stiprinti sudėtį. Tuo atveju, jei T.Courtoisas išvyks, „Chelsea“ atsisuks į J.Hartą, kuris yra vienas realiausių kandidatų užimti belgo vietą. Tiesa, „Torino“ ekipa taip pat bandys kautis dėl jo pilno įsigijimo. Manoma, kad J.Harto paslaugos kainuotų apie 10 mln. svarų.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų