Mindaugas Sadauskas | Scanpix nuotr.

Penktadienį Vindsore (Kanada) tęsiasi 13-tasis Pasaulio plaukimo čempionatas 25 m baseine, kuriame varžosi ir aštuoni Lietuvos plaukikai.

Ketvirtos dienos rytinėje sesijoje dalyvavo trys Lietuvos plaukikai - Ugnė Mažutaitytė, Deividas Margevičius ir Mindaugas Sadauskas.

Geriausiai sekėsi M.Sadauskui, kuris 50 m peteliške atrankoje distanciją įveikė per 23,22 sek., pakartojo Lietuvos rekordą ir pateko į pusfinalį.

Toje pačioje rungtyje dalyvavęs D.Margevičius finišavo per 23,42 sek. ir į kitą etapą nepateko.

50 m peteliške rungtyje U.Mažutaitytė distanciją įveikė per 28,81 sek. ir savo plaukime likusi trečia nepateko į kitą etapą.

Naktį iš penktadienio į šeštadienį vyks finalai, kuriame išvysime ir Simoną Bilį. Lietuvis bandys iškovoti pirmą medalį Lietuvai 50 m plaukimo laisvuoju stiliumi rungtyje.

Pir 12-16 Crystal Palace 21 : 45 Brighton & Hov…
Šeš 12-21 West Ham United 02 : 00 Liverpool
Šeš 12-21 Everton 14 : 30 Arsenal
Šeš 12-21 Newcastle United 17 : 00 Crystal Palace
Šeš 12-21 Brighton & Hov… 17 : 00 Sheffield United
Šeš 12-21 Norwich City 17 : 00 Wolverhampton …
Šeš 12-21 Aston Villa 17 : 00 Southampton
Šeš 12-21 AFC Bournemouth 17 : 00 Burnley