„Manchester United“ ekipa džiaugiasi įvarčiu | Scanpix nuotr.

„Manchester United“ ekipa džiaugiasi įvarčiu | Scanpix nuotr.

Šiandien pagaliau buvo sužaisti visi UEFA Europos lygos paskutinio grupės etapo mačai, po kurių paaiškėjo visos komandos, kurios pateko į turnyro šešioliktfinalį.

Europos lygoje staigmenų netrūko. Pažvelgus į K grupę iškart galime matyti, kad grupės favoritais laikyti Milano „Inter“ ir „Southampton“ klubai liko už borto ir juos aplenkė „Hapoel Beer Sheva“ bei Prahos „Sparta“ ekipos.

Šešioliktfinalio nesugebėjo pasiekti ir dabartinis Prancūzijos čempionato lyderis „Nice“ bei Vokietijos „Bundesliga“ čempionate žaidžiantis „Mainz“ klubas ar Italijos „Serie A“ klubas „Sassuolo“.

Žemiau rasite visas 32 komandas, kurios pateko į EL šešioliktfinalį: tai 12 grupių nugalėtojai, 12 antrą vietą užėmusios komandos ir 8 ekipos iš Čempionų lygos (savo grupėse užėmusios trečiąsias vietas).

Europos lygos burtų traukimo ceremonija vyks pirmadienį (gruodžio 12 d.) 14:00 Lietuvos laiku. Vienoje poroje negalės būti klubų iš tos pačios šalies ir žaidusių kartu grupių etape.

Burtų ceremoniją palengvins ir tai, kad visos komandos bus suskirstytos į du krepšelius: skirstytos ir neskirstytos. 12 Europos lygos grupių nugalėtojų ir keturios geresnį reitingą turinčios Čempionų lygos komandos bus skirstytame krepšelyje, o visos kitos – neskirstytame (krepšelius gali rasti žemiau). Šešioliktfinalio poras sudarys po vieną skirstytą ir neskirstytą komandą

Pirmieji UEFA Europos lygos šešioliktfinalio mačai bus žaidžiami vasario 16 ir 23 dienomis.

Grupės nugalėtojai:

Stambulo „Fenerbahce“

Nikosijos APOEL

„Saint-Etienne“

Sankt Peterburgo „Zenit“

„Roma“

„Genk“

Amsterdamo „Ajax“

Donecko „Šachtar“

Gelzenkircheno „Schalke“

„Fiorentina“

Prahos „Sparta“

„Osmanlispor“

Antrą vietą grupėje užėmusios komandos:

„Manchester United“

Pirėjo „Olympiacos“

Briuselio „Anderlecht“

Alkmaro AZ

„Astra“

Vigo „Celta“

Bilbao „Athletic“

„Gent“

„Krasnodar“

Salonikų PAOK

„Hapoel Beer Sheva“

„Villarreal“

Iš Čempionų lygos patekusios komandos:

Razgardo „Ludogorets“

Stambulo „Bešiktaš“

„Monchengladbach“

„Rostov“

Londono „Tottenham“

Varšuvos „Legia“

„Copenhagen“

„Lyon“

UEFA Europos lygos burtų krepšeliai:

Skirstytos komandos: Ajax, APOEL, Bešiktaš*, Fenerbahce, Fiorentina, København*, Lyon*, Osmanlispor, Roma, Schalke, Šachtar, Sparta, Saint-Etienne, Tottenham*, Zenit, „Genk“.

Neskirstytos komandos: Anderlecht, Astra, AZ, Celta Vigo, Gent, Hapoel Beer-Sheva, Krasnodar, Legia*, Ludogorets*, Manchester United, Monchengladbach*, Olympiacos, PAOK, Rostov*, Villarreal, Bilbao „Athletic“.

* Iš Čempionų lygos patekusios komandos


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

10-18 „Šiauliai“ 19:00 „Lietkabelis“
10-19 „Pieno žvaigždės“ 16:30 „CBET“
10-19 „Nevėžis“ 17:00 „Neptūnas“




Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Ant 10-15 Riteriai 19 : 30 Sūduva
Tre 10-16 Palanga 15 : 00 Sūduva