„Milan“ žaidėjų reakcija | Scanpix nuotr.

„Milan“ žaidėjų reakcija | Scanpix nuotr.

Italijos „Serie A“ lygoje sekmadienį vakare buvo sužaistos centrinės tryliktojo turo rungtynės – Milano derbis. Derbio rungtynės buvo itin gražios ir aktyvios ir kai jau atrodė, kad po dviejų nuostabių Suso įvarčių laimės „Milan“ klubas, tačiau „Inter“ per pridėtą mačo laiką išplėšė tašką ir rungtynės pasibaigė taikiai 2-2.


Tai įdomu:

• Suso yra vos antrasis ispanas (pirmasis už „Milan“ klubą) įmušęs įvartį Milano derbyje. Pirmasis buvo legendinis ispanas Luisas Suarezas.
• Suso prisidėjo prie keturių iš paskutinių penkių „Milan“ įvarčių „Serie A“ lygoje. Du įvarčiai ir du rezultatyvūs perdavimai.
• „Inter“ treneriui Stefano Pioli tai buvo debiutinės rungtynės prie „Inter“ vairo.
• „Inter“ šį sezoną sugebėjo iškovoti 9 taškus, kuomet rungtynėse pirmi praleidžia įvartį Tai daugiau nei bet kuri kita „Serie A“ lygos komanda.

Prieš rungtynes „Milan“ klubo fanai pagerbė ilgametį klubo savininką Silvio Berlusconi ir iškėlė milžinišką plakatą su jo atvaizdu ir iškovotais klubo titulais per jo valdymo metus. Taip „Milan“ atsisveikino su S.Berlusconi, kuris pardavė klubą savininkams iš Kinijos.

Silvio Berlusconi skirtas plakatas | Scanpix nuotr.

Silvio Berlusconi skirtas plakatas | Scanpix nuotr.

Rungtynės prasidėjo aktyviai ir abi komandos stengėsi pulti, bet pirmos atakos nebuvo sėkmingos ir dažnai pritrūkdavo tikslaus perdavimo.

15 minutę Ivanas Perišičius galėjo išvesti „Inter“ klubą į priekį, bet smūgiavo tiesiai į vartų vidurį ir kamuolį sugavo Gianluigi Donnarumma.

Po aštuonių minučių puikų šansą turėjo Mauro Icardi, bet griūdamas „Inter“ puolėjas galva smūgiavo labai arti vartų. „Inter“ toliau spaudė „Milan“ ekipą ir per kelias minutes dar kelis kartus smūgiavo šalia vartų.

Atrodo, kad „Inter“ vairą perėmęs Stefano Pioli padarė reikiamas išvadas ir klubas toliau spaudė savo kaimynus bei neleido „Milan“ klubui kažko rimto sukurti.

37 minutę „Inter“ klubas turėjo atlikti priverstinį keitimą. Traumą patyrė itin svarbus „Inter“ narys Gary Medelis, kuris negalėjo tęsti rungtynių ir jį pakeitė Jeisonas Murillo.

Tik po šio epizodo „Milan“ klubui pavyko atlikti pirmuosius savo smūgius į „Inter“ vartus. Iš toli smūgiavęs Mattia De Sciglio rimtų problemų Samirui Handanovičiui nepridarė, o po kelių minučių Carlosas Bacca smūgiavo tiesiai į vartų vidurį ir taip pat didelio pavojaus nesukėlė.

Visgi „Milan“ klubui pavyko įmušti įvartį. 43 minutę Giacomo Bonaventura perdavė kamuolį Suso. Ispanas prasiveržė link vartų ir nepabūgo smūgiuoti iš gan aštraus kampo. Suso sugebėjo tobulai pataikyti į kamuolį ir jis lėkė tiesiai į tolimąjį vartų kampą, S.Handanovičiui nepaliekant jokių vilčių. 

Antrasis kėlinys taip pat prasidėjo aktyviai. 50 minutę įvartį įmušti galėjo G.Bonaventura, tačiau jo smūgis buvo blokuotas ir kamuolys pralėkė šalia virpsto. Po kelių minučių šansą turėjo jau „Inter“ narys Antonio Candreva, bet stiprų jo smūgį atlaikė G.Donnarumma.

Tačiau 53 minutę „Inter“ sugebėjo išlyginti rezultatą. Antonio Candreva atliko dar vieną smūgį, bet šįkart italas smūgiavo lyg iš patrankos ir kamuolys lėkė tiesiai į viršutinį vartų kampą.

Visgi lygus rezultatas išsilaikė vos penkias minutes. „Milan“ atakuojantis saugas Suso vėl ėmėsi iniciatyvos ir baudos aikštelėje fantastiškai suklaidinęs varžovų gynėją Mirandą, pasiuntė kamuolį į vartus.

„Inter“ pasiduoti neketino ir 67 minutę arti tikslo buvo I.Perišičius, tačiau kroatas smūgiavo šalia vartų virpsto. Po kelių minučių į vartus iš arti smūgiavo ir M.Icardi, bet puolėjas netinkamai pataikė į kamuolį ir jį sugavo „Milan“ vartininkas.

76 minutę I.Perišičius dar kartą pabandė savo laimę iš toliau, bet G.Donnarummą dar kartą kamuolį sugavo, todėl laiko „Inter“ klubui bent išlyginti rezultatą liko vis mažiau. Po aštuonių minučių jaunasis vartų sargas sugavo ir M.Icardi smūgiuotą kamuolį.

„Inter“ dar bandė gelbėtis, bet atrodė, kad „Milan“ pavyks apsiginti. Visgi antrą pridėto laiko minutę po Jeisono Murillo perdavimo įvartį įmušė aktyviai žaidęs Ivanas Perišičius, kuris ir padovanojo savo ekipai tašką.

Sužaidus lygiosiomis „Milan“ nepasinaudojo proga pakilti į antrą vietą ir su 26 taškais liko trečioje vietoje. Tuo metu „Inter“ su 18 taškų pakilo į devintą poziciją.

Rezultatas:

„Milan“ 2 – 2 „Inter“

43’ [1 – 0] Suso

53’ [1 – 1] Antonio Candreva

58’ [2 – 1] Suso

90’ [2 – 2]  Ivan Perišič

Tvarkaraščiai
Rezultatai

Draugiškos rungtynės

08-24 Pietų Korėja 09:00 Lietuva
08-25 Angola 11:30 Lietuva
08-27 Čekija 12:00 Lietuva
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Sek 08-18 Stumbras 15 : 00 Žalgiris
Sek 08-18 Atlantas 17 : 00 Panevėžys
Sek 08-18 Sūduva 19 : 00 Palanga
Pen 08-23 Panevėžys 18 : 00 Riteriai
Pen 08-23 Žalgiris 20 : 00 Sūduva

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141