DeMaras DeRozanas ir Jamesas Hardenas | Scanpix nuotr.

DeMaras DeRozanas ir Jamesas Hardenas | Scanpix nuotr.

Toronto „Raptors“ gynėjas DeMaras DeRozanas ir Hiustono „Rockets“ įžaidėjas Jamesas Hardenas pripažinti naudingiausiais atitinkamai Rytų ir Vakarų konferencijų krepšininkais.

D.DeRozano vedama „Raptors“ laimėjo visas trejas rungtynes. Jis rinkdavo 34,7 taško ir buvo rezultatyviausias NBA žaidėjas, taip pat kovodavo 4,7 kamuolio ir atlikdavo 4,7 rezultatyvaus perdavimo.

Jis aštuonis kartus pelnė bent 30 taškų ir yra pirmasis krepšininkas po Michaelo Jordano, tai padariusiu per pirmąsias devynias sezono rungtynes.

J.Hardeno vedama „Rockets“ iš trijų dvikovų laimėjo dvejas, o pats pelnydavo po 27 taškus, atkovodavo 9,7 kamuolio ir atlikdavo daugiausiai rezultatyvių perdavimų – 14,3.

Krepšininkas šešias rungtynes iš eilės pelno bent po 24 taškus ir atlieka bent po 12 rezultatyvių perdavimų ir tai ilgiausia tokia serija NBA istorijoje.

Į apdovanojimus taip pat kandidatavo: Dennisas Schroderas, Brookas Lopezas, Kemba Walkeris, Jimmy Butleris, Stephenas Curry, Blake Griffinas, Chrisas Paulas, Andrew Wigginsas, Anthony Davisas, Joelas Embiidas ir Gordonas Haywardas.