Michy Batshuayi | Scanpix nuotr.

Michy Batshuayi | Scanpix nuotr.

Italijos spauda praneša, kad Milano „Inter“ klubas pradėjo reaguoti į fanų išreikštą nepasitenkinimą komandos kapitonu Mauro Icardi ir dabar yra pasiruošę įsigyti Londono „Chelsea“ snaiperį Michy Batshuayi.

Neseniai pasirodžiusioje knygoje M.Icardi metė akmenį į „Inter“ ultrų daržą bei save, pasak fanų, pateikė kaip herojų. Aistruoliai savaitgalio rungtynėse iškėlė kelis plakatus, kuriuose futbolininką pavadino „šūdų krūva“ ir reikalavo jo atsisakyti kapitono raiščio, nes jis nėra vertas būti juo. Pats žaidėjas neįmušė vienuolikos metrų baudinio ir tai tribūnos palydėjo pikdžiugiškai.

Pats klubas išplatino pranešimą, kad imsis priemonių dėl savo puolėjo parašytų dalykų, bet kol kas jam kapitono pareigų neatims. Tačiau neslūgstant fanų nepasitenkinimui, „Nerazzurri“ gali būti priversti atsisakyti jo paslaugų, nors vos praeitą mėnesį su juo pasirašė naują sutartį.

Corriere dello Sport dienraštis skelbia, kad pirmasis „Inter“ prioritetas pakeisti M.Icardi būtų „Chelsea“ komandos puolėjas M.Batshuayi. Belgas persikėlė į „Stamford Bridge“ stadioną praeitą vasarą iš „Marseille“ ekipos, bet kol kas negauna laiko pasireikšti ir didžiąją rungtynių dalį šildo atsarginių suolą.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 06-22 Atlantas 15 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 06-22 Stumbras 17 : 00 Panevėžys
Šeš 06-22 Sūduva 19 : 00 Riteriai
Sek 06-23 Žalgiris 19 : 00 Palanga

Begimas (141)
Įkelti trasą Ieškoti
Begimas
REZULTATAI Viso: 141