Lietuva
II kėlinys, 3 min.
30
:
21
Atsinaujins po sek
Latvija

Nutrūktgalvis ekstremalas šokiruoja žmones savo triukais

2013.02.12 12:05
Asmeninio archyvo nuotr.

Asmeninio archyvo nuotr.

Kijeve gyvenantis 26 metų „ruferis“ (laipioja ant pastatų stogų kraštų ir įvairiausių objektų be apsaugų), pravarde Mustang Wanted šokiruoja savo žygiais ir po to internete talpinamomis fotografijomis ir vaizdo klipais.

Mustang Wanted - žinomas ekstremalų pasaulyje. Jo nuotraukos ir vaizdo klipai šokiruoja internetą, o klipas, kur jis lipo ant pėsčiųjų tilto, šokiravo amerikiečius - televizijos žurnalo „This Right Minutes“ žiūrovus. „Yahoo! News“ apie Pavelą rašė: „Savo neįprastais pratimais, jis priverčia mus gėdytis savo treniruočių“.

Kijevietis laipioja be apsaugų ant 100 metrų dydžio krano, atlieka prisitraukimus 150 metrų aukštyje ant surūdijusio vamzdžio, žemyn galva kabo už kojų ant tilto krašto, vaikšto didelių pastatų kraštais ir mėgsta filosofuoti.

Pavelo mama nepatenkinta sūnaus užsiėmimu: „Rankas tau skauda?! Tau galvą reikia gydyti!“ - pyksta ant trečius metus filosofijos besimokančio sūnaus mama.

O šis filosofuoja: „Baimė neegzistuoja. Ir aš nebijau. Mirtis - nėra pats baisiausias dalykas. Miršta visi, bet ne visi gyvena taip, kaip nori ir svajoja. O žūti galima visur, bet kokią akimirką. Jei visko bijai, gyvenk sterilioj laboratorijoje“, - teigia Pavelas.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų