„Raptors“
Pasibaigė
108
:
99
Atsinaujins po sek
„Grizzlies“
Christianas Benteke | Scanpix nuotr.

Christianas Benteke | Scanpix nuotr.

Praėjusį sezoną ne itin daug pasireikšti „Liverpool“ klube gavęs Christianas Benteke šį sezoną jau rungtyniauja geriau, o vakar net įsirašė savo pavardę į pasaulio čempionato atrankos istoriją.

25-erių metų puolėjas vakar su Belgijos rinktine žaidė prieš Gibraltaro futbolininkus ir juos sutriuškino net 6-0.

Šiose rungtynėse Ch.Benteke pelnė net tris įvarčius, tačiau į istoriją jis įsirašė dėl to, kad pelnė greičiausią įvartį pasaulio čempionato atrankos istorijoje.

Puolėjui prireikė vos 7 sekundžių, kad jis išvestų savo šalį į priekį. Įdomiausia tai, kad rungtynes su kamuoliu pradėjo Gibraltaras, tačiau Ryanas Casciaro sužaidė pasyviai ir Ch.Benteke, perėmęs kamuolį, įsiveržė į varžovų baudos aikštelę bei tiksliai smūgiavo į vartus.

Ch.Benteke įvartis 7 sekundę:

Ch.Bentekei tai taip pat buvo pirmasis įvartis Belgijos rinktinėje nuo 2015 metų kovo ir greičiausias įvartis Belgijos rinktinės istorijoje. Be Ch.Benteke „hat-tricko“ šiose rungtynėse po įvartį pelnė Edenas Hazardas, Axelis Witselis ir Driesas Mertensas.

Visi rungtynių įvarčiai:

Priminsime, kad į „Crystal Palace“ klubą šią vasarą persikėlęs puolėjas per penkis „Premier“ lygos mačus pelnė jau 3 įvarčius.