„Raptors“
III kėlinys, 5 min.
68
:
59
Atsinaujins po sek
„Grizzlies“
Anglijos futbolininkai švenčia įvartį | Scanpix nuotr.

Anglijos futbolininkai švenčia įvartį | Scanpix nuotr.

Šeštadienį buvo sužaistos dar kelios atrankos į 2018 metų pasaulio čempionato rungtynės Europos zonoje. Laikinasis Anglijos rinktinės treneris Garethas Southgate‘as pirmąjį egzaminą išlaikė – jo komanda 2-0 namuose įveikė Maltą.

Kaip ir tikėtasi, „trys liūtai“ nuo pirmųjų minučių kontroliavo žaidimą ir retai kada leido varžovams ilgiau pažaisti su kamuoliu. Daugiau nei 80 tūkst. gerbėjų susirinko į „Wembley“ stadioną ir juos Anglijos ekipa pradžiugino tik praėjus beveik pusvalandžiui nuo susitikimo pradžios.

29 minutę Jordanas Hendersonas iš aikštės gilumos pakėlė kamuolį į baudos aikštelę, kur jo komandos draugas „Liverpool“ kiube – Danielis Sturridge‘as – pranoko gynėjus oro dvikovoje ir smeigė tikslų smūgį galva į dešinįjį kampą. Tai buvo pirmasis puolėjo įvartis už rinktinę nacionaliniame stadione nuo 2014 metų gegužės.

38 minutę Anglija padvigubino rezultatą. J.Hendersonas „įkirto“ į baudos aikštelę, atidavė perdavimą Dele Alli, kuriam pirmuoju smūgiu iš arti nepavyko įveikti vartų sargo, bet „Tottenham“ saugas sėkmingai pataisė šį bandymą.

Antrajame kėlinyje vaizdas aikštėje nesikeitė. Malta nesugebėjo oponentams pasiūlyti tinkamos konkurencijos ir anglai jautėsi atsipalaidavę, tačiau šimtaprocentinių progų neturėjo. Maltos vartų sargas Andrew Hoggas ne kartą turėjo įsijungti į žaidimą ir atremti kelis smūgius, tuo tarpu kitame aikštės gale Joe Hartas sulaukė pirmojo smūgio į vartus tik 81 minutę.

Anglija baigė rungtynes laimėdami 2-0 ir įsirašydami šeštą tašką per dvi rungtynes. Malta lieka su nuliu F grupės dugne.

Rezultatai:

F grupė:

Anglija 2 – 0 Malta

29‘ [1 – 0] Daniel Sturridge

38‘ [1 – 0] Dele Alli

C grupė:

Azerbaidžanas 1 – 0 Norvegija

11‘ [1 – 0] Maksim Medvedyev

E grupė:

Armėnija 0 – 5 Rumunija

4‘ [0 – 1] Bogdan Stancu (11 m)

10‘ [0 – 2] Adrian Popa

12‘ [0 – 3] Razvan Marin

29‘ [0 – 4] Nicolae Stanciu

59‘ [0 – 5] Alexandru Chipciu

Juodkalnija 5 – 0 Kazachstanas

24‘ [1 – 0] Zarko Tomasevič

59‘ [2 – 0] Nikola Vukcevič

64‘ [3 – 0] Stevan Jovetič

73‘ [4 – 0] Fatoš Beciraj

78‘ [5 – 0] Stefan Savič