Lukas Mugevičius | Tomo Gaubio nuotr.

Ukrainoje tęsiasi ITF „Futures“ serijos vyrų teniso turnyras, kuriame į vienetų varžybų finalą pateko 21-erių metų lietuvis Lukas Mugevičius (ATP-502).

Penktadienį pusfinalyje lietuvis per 2 valandas 25 minutes 6:4, 1:6, 6:3 įveikė metais vyresnį ukrainietį Maratą Deviatjarovą (ATP-671). L.Mugevičiui tai buvo ketvirta pergalė prieš M.Deviatjarovą per penkias dvikovas.

Abu tenisininkai padarė po 3 dvigubas klaidas, o neatremiamais padavimais dažniau pasižymėdavo ukrainietis (8 prieš 3). Abu žaidėjai laimėjo po 2 varžovo padavimų serijas, o ukrainiečio neišgelbėjo net ir tai, kad per visą mačą jis laimėjo daugiau taškų (103 prieš 97).

L.Mugevičiui už pergalę atiteko 10 ATP vienetų reitingo taškų, o finale jis susitiks su 23-ejų metų ukrainiečiu Denysu Mylokostovu (ATP-758).

Penktadienį dvejetų varžybų finale L.Mugevičiaus ir ukrainiečio Vladyslavo Manafovo duetas 6:2, 6:2 nugalėjo italą Francesco Vilardo ir jau minėtą M.Deviatjarovą. L.Mugevičius jau 16-ą kartą karjeroje tapo tokio rango turnyro dvejetų varžybų nugalėtoju.

ITF „Futures“ serijos vyrų teniso turnyro Ukrainoje prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių.