„Raptors“
III kėlinys, 8 min.
77
:
64
Atsinaujins po sek
„Grizzlies“
Giampiero Ventura | Scanpix nuotr.

Giampiero Ventura | Scanpix nuotr.

Italijos rinktinė vakar namuose žaidė prieš Ispanijos futbolininkus ir sugebėjo su jais sužaisti lygiosiomis 1-1.

Ispanija šiose rungtynėse ilgiau kontroliavo kamuolį ir pirma pelnė įvartį, kuomet grubiai suklydo Gianluigi Buffonas, o kamuolį į vartus pasiuntė Vitolo. Visgi italams iškovoti tašką padėjo Daniele De Rossi, kuris rungtynių pabaigoje realizavo 11 metrų baudinį.

Po rungtynių Italijos treneris Giampiero Ventura pripažino, kad Italija atrodė nerimastinga ir ji tikrai gali žaisti geriau. Treneris taip pat liko nustebęs, kad Ispanijai nebuvo parodytos raudonos kortelės ir strategas taip pat galvoja, kad Italija galėjo laimėti šias rungtynes.

„Sumokėjome kainą už nemokėjimą susitvarkyti su spaudimu. Pirmajame kėlinyje kiekvieną kartą perimdami kamuolį, jį patys prarasdavome po kelių sekundžių. Mes atsikratėme nerimo, pradėjome juos spausti ir turėjome progų laimėti rungtynes“, – sakė G.Ventura.

„Žinojome, kad Ispanija kontroliuos kamuolį, bet jų įvartis buvo laimingas atsitiktinumas ir Buffonui nereikėjo atremti smūgio. Visgi manau, kad tai yra geras rezultatas, atsižvelgiant į Ispanijos kondiciją ir mūsų problemas su traumomis“, – tęsė treneris.

„Po keitimo pasirodę Andrea Belotti ir Ciro Immobile sužaidė puikiai. Jau buvau sakęs, kad iki kitų varžybų bus likusios tik 48 valandos, todėl atsigauti per tiek laiko yra sunku ir geriau yra apskaičiuoti kiek futbolininkai gali sužaisti“.

„Ispanija visada buvo laikoma favorite, bet šios rungtynės mums parodė kai ką kitą. Mes supratome, kad jei norime – galime. Jei varžovus spausime labiau, nei tą darėme šiame mače, galime įveikti bet ką. Džiaugiuosi, kad šios lygiosios padės daug kam tai suprasti“, – teigė G.Ventura.

Italas taip pat buvo nustebęs, kad Diego Costa ir Sergio Ramosas negavo antros geltonos kortelės: „Dvi neparodytos raudonos kortelės yra tiesiog šokiruojantis dalykas. Buvo neįmanoma neduoti antros geltonos kortelės Costai ir Ramosui. Bent viena iš tų raudonų kortelių galėjo pakeisti rungtynes“.

G.Ventura paaiškino ir tai, kodėl startinėje sudėtyje nebuvo Marco Verratti: „Aš tai sakiau jau prieš tai. Verratti nėra geros fizinės formos ir negali sužaisti dviejų rungtynių per 48 valandas. Sekmadienį mūsų lauks svarbios rungtynės su Makedonija ir tada mes pažiūrėsime kas bus geros būklės“.

„Stengiamės jaunimą integruoti palaipsniui. Negalime visko pakeisti per naktį. Prieš rungtynes žmonės sakė, kad į startinę sudėtį išleisti Alessio Romagnoli yra rizika, bet dabar taip niekas nemano. Jei būtų įmanom atsukti laiką atgal, kai ką pakeisčiau. Akivaizdu, kad kai kuriose aikštės vietose turime problemų ir mums reikia kitokio nusiteikimo, kad užmaskuotume tas problemas“, – užbaigė G.Ventura.

Julenas Lopetegui | Scanpix nuotr.

Julenas Lopetegui | Scanpix nuotr.

Tuo metu Ispanijos rinktinės treneris Julenas Lopetegui sako, kad jis nenustebo, jog jo vadovaujamai rinktinei nepavyko laimėti.

„Nesu nustebęs, jog neiškovojome pergalės, kadangi žaidėme prieš Italiją, o ji visada yra stipri. Negana to, ji visada sugeba sugrįžti į rungtynes ir pademonstruoti didžiulį atsidavimą“, – sakė J.Lopetegui.

„Antrajame kėlinyje žaidėme labiau tiesioginį futbolą. Pirmajame kėlinyje buvo stipresni, bet mus paveikė tai, kad trys žaidėjai gavo po geltoną kortelę, todėl turėjome save pristabdyti. Turime dabar atsigauti ir pasiruošti kitoms rungtynėms. Lygiosios čia nėra pranašumas Ispanijai, kadangi mūsų laukia dar ilgas kelias“, – užbaigė J.Lopetegui.