Edgaras Jankauskas | Scanpix nuotr.

Edgaras Jankauskas | Scanpix nuotr.

Lietuvos rinktinė jau rytoj žais savo antrąsias pasaulio čempionato atrankos rungtynes ir jiems teks kovoti prieš Škotijos futbolininkus.

Škotijoje esanti Lietuvos rinktinė sulaukė nemažai vietinės spaudos dėmesio ir vienas škotų laikraštis pakalbino Lietuvos rinktinės trenerį Edgarą Jankauską, kuris negailėjo pagyrų Škotijos treneriui Gordonui Strachanui, teigdamas, kad šis pakeitė Škotijos rinktinės žaidimą.

„Išskyrus Oliverį Burke, kuris žaidžia Leipcige, visi kiti žaidėjai rungtyniauja Anglijoje arba stipriausiuose Škotijos klubuose. Kai galvoji apie Škotijos komandą, galvoji apie labai fizišką ekipą prieš kurią reikės naudoti labai daug jėgos. Tačiau dabar taip nėra. Jie tave spaus visose aikštės vietose“, – sakė E.Jankauskas.

„Krašto saugai ir puolėjai keičia pozicijas, jų gynėjai padeda krašto saugams. Škotija yra labai mobili atakuojanti jėga. Treneris pakeitė šios šalies žaidimo būdą. Jie nebėra tik „spirk ir bėk“ tipo komanda, kuri žaidžia be jokios minties. Dabar kai žaidi prieš Škotiją, turi būti maksimaliai susikoncentravęs ir išlaikyti gynybos discipliną“, – užbaigė Lietuvos rinktinės treneris.

Priminsime, kad Škotijos ir Lietuvos dvikova vyks rytoj 21:45 Lietuvos laiku, o varžybas transliuos LRT televizija.
Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Anglijos „Premier“ Lyga

Tre 02-19 Manchester City 21 : 30 West Ham United
Šeš 02-22 Chelsea 14 : 30 Tottenham Hotspur
Šeš 02-22 Southampton 17 : 00 Aston Villa
Šeš 02-22 Sheffield United 17 : 00 Brighton & Hov…
Šeš 02-22 Burnley 17 : 00 AFC Bournemouth
Šeš 02-22 Crystal Palace 17 : 00 Newcastle United
Šeš 02-22 Leicester City 19 : 30 Manchester City