„Raptors“
IV kėlinys, 12 min.
104
:
94
Atsinaujins po sek
„Grizzlies“

Škotijos rinktinės lyderis rungtynių prieš Lietuvą tikisi panašių kaip prieš Maltą Nori iškovoti 4 taškus iš ateinančių dviejų rungtynių

2016.10.04 18:49
Robertas Snodgrassas | Scanpix nuotr.

Robertas Snodgrassas | Scanpix nuotr.

Škotijos rinktinės lyderis Robertas Snodgrassas sako, kad rinktinės tikslas per rungtynes su Lietuva ir Slovakija yra surinkti bent jau 4 taškus. Škotai su lietuviais žais spalio 8 dieną namuose, o po to trijų dienų vyks žaisti į Slovakiją.

Savo atrankos ciklą Škotija pradėjo triuškinama pergale 5-1 prieš Maltą, o R.Snodgrassas tose rungtynėse pelnė net tris įvarčius.

Nuo 1998 metų jokiame stambiame turnyre nežaidę škotai nori nutraukti šį nesėkmingą periodą ir pagaliau patekti į pasaulio čempionatą. R.Snodgrassas mano, kad 4 taškai per šiuos ateinančius du mačus būtų geras rezultatas.

„Taip, 4 taškai yra mūsų tikslas. Esu susitelkęs tik tomis dvejomis rungtynėmis ir šeštadienį mums reikia pradėti gerai. Žaisti šeštadienį bus kiek kitaip nei pirmose rungtynėse, nes mus palaikys daugybė fanų“, – sakė R.Snodgrassas.

Futbolininkas taip pat mano, kad rungtynės su Lietuva bus panašios į mačą su Malta, bet ne dėl įvarčių skaičiaus, o dėl kantrybės ir šaltakraujiškumo. Priminsime, kad su Malta net keturis įvarčius Škotija pelnė per antrą kėlinį, o iki pertraukos rezultatas buvo 1-1.

„Manau, kad rungtynės bus panašios kaip ir su Malta. Turėsime būti nuožmūs. Turime išlikti kantrūs ir sulaukę progos ja iškart pasinaudoti“, – užbaigė „Hull City“ klube žaidžiantis krašto puolėjas.