Organizatorių nuotr.

Šeštadienį Trakų irklavimo bazėje vyko Lietuvos žiemos irklavimo čempionatas. Sportininkai savo meistriškumą įrodinėjo specialiai pritaikytais treniruokliais.

Vyrų varžybose triumfavo Vytautas Saladis, kuris virtualius 2000 m įveikė per 6 minutes 7,4 sekundės. Antrą vietą užėmė Žygimantas Gališanskis (6:07.8), trečią – Tadas Svetikas (6:14.4).

Tarp moterų pajėgiausia buvo Milda Valčiukaitė (7:01.4), aplenkusi Liną Šaltytę (7:03.3) ir Vitaliją Putriūtę (7:31.1).

Lengvasvorių vyrų grupėje nugalėjo Tomas Plauška (6:43.2), antras liko Edmundas Šameto (6:48.2), trečias – Deivydas Kluonis (6:48.4).

Lengvosvorių moterų grupėje triumfavo Edvina Nešukaitytė (8:02.0), aplenkusi Karoliną Leskauskaitę (8:11.9) ir Eisvę Stulpinaitę (8:23.8).

Lietuvos žiemos jaunių čempionais tapo Vytautas Lapatiukas ir Sonata Petrikaitė.

Šeš 08-03 Kauno Žalgiris 15 : 00 Panevėžys
Šeš 08-03 Riteriai 17 : 00 Palanga
Šeš 08-03 Sūduva 19 : 00 Stumbras
Sek 08-04 Atlantas 19 : 00 Žalgiris