Lukas Mugevičius | Sauliaus Čirbos nuotr.

Ukrainoje tęsiasi ITF „Futures“ serijos vyrų teniso turnyras, kurio vienetų varžybas pergalingai pradėjo pastaruoju metu puikiai žaidžiantis 21-erių metų lietuvis Lukas Mugevičius (ATP-502).

Sudėtingoje pirmojo rato dvikovoje antradienį lietuvis per 2 valandas 9 minutes 6:7 (4:7), 6:2, 6:3 palaužė 19-mečio ukrainiečio Olego Prihodko (ATP-1027) pasipriešinimą. Tai buvo antra L.Mugevičiaus pergalė prieš O.Prihodko iš tiek pat galimų.

Paskutiniame mačo sete L.Mugevičius buvo atsilikęs 0:3, bet tuomet surengė fantastišką spurtą 6:0, taip užbaigdamas susitikimą. Lietuvis atliko mažiau neatremiamų padavimų nei varžovas (2 prieš 5), bet gerokai rečiau darė dvigubas klaidas (1 prieš 7).

L.Mugevičiui už pergalę atiteko 1 ATP vienetų reitingo taškas, o jo oponentas aštuntfinalyje paaiškės kiek vėliau.

Kvalifikaciją sėkmingai įveikęs 19-metis Tadas Babelis (ATP-1619) pirmajame rate vos per 57 minutes 0:6, 3:6 pralaimėjo 22-ejų metų vokiečiui Leonui Schuttui (ATP-865) ir nepasinaudojo galimybe papildyti savo ATP vienetų reitingo taškų kraitį.

ITF „Futures“ serijos vyrų teniso turnyro Ukrainoje prizų fondą sudaro 10 tūkst. JAV dolerių.