Androsas Townsendas (kairėje) | Scanpix nuotr.

Androsas Townsendas (kairėje) | Scanpix nuotr.

Laikinasis Anglijos rinktinės treneris Garethas Southgate‘as visai neseniai paskelbė pirmą savo rinkinės sudėtį, tačiau vakar vakare paaiškėjo, kad joje bus viena permaina.

„Manchester City“ klube šį sezoną žibantis Raheemas Sterlingas patyrė traumą ir negalės žaisti prieš Maltą bei Slovėniją.

R.Southgate‘as jau paskelbė, kas pakeis traumuotą R.Sterlingą – tai „Crystal Palace“ saugas Androsas Townsendas.

Raheemas Sterlingas | Scanpix nuotr.

Raheemas Sterlingas | Scanpix nuotr.

25-erių metų futbolininkas Anglijos rinktinėje yra žaidęs 11 kartų ir įmušęs 3 įvarčius, o paskutinį kartą savo šalies garbę gynė per draugiškas rungtynes su Turkija ir Australija, kurios buvo žaistos prieš EURO 2016 čempionatą.

Tuo tarpu po dvejų metų į rinktinę pakviestam Glenui Johnsonui nebus lemta pasirodyti aikštėje. „Stoke“ gynėjas patyrė traumą, tad Garethas Southgate‘as vietoje jo į stovyklą pirmą kartą pakvietė „Burnley“ jaunąjį gynėją Michaelą Keane‘ą. Pastarasis demonstravo gerą formą šiame sezone ir jam buvo prognozuojama vieta „trijų liūtų“ sudėtyje.

Saulis Niguezas | Scanpix nuotr.

Saulis Niguezas | Scanpix nuotr.

Pasikeitimų dėl traumų yra ir Ispanijos rinktinė. Madrido „Atletico“ talentas Saulis Niguezas dėl traumos negalės padėti Ispanijai pasaulio čempionato atrankos rungtynėse su Italija ir Albanija.

Ispanijos rinktinės treneris Julenas Lopetegui dėl to į rinktinę pakvietė „Manchester United“ saugą Anderį Herrerą.

Puikiai šį sezoną žaidžiantis 27-erių metų ispanas dar nėra gynęs nacionalinės rinktinės garbės, todėl Saulio trauma atvėrė jam kelią debiutui ir tikėtina, kad per šiuos du ateinančius mačus jo saugas gali sulaukti.

Anderas Herrera

Anderas Herrera

Traumą Ispanijos rinktinėje patyrė ir Miunchene žaidžiantis gynėjas Javi Martinezas, kurį dabar rinktinėje pakeis Inigo Martinezas.


Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

LKL 2019/2020

10-20 „Rytas“ 17:00 „Žalgiris“
10-20 „Sintek-Dzūkija“ 18:30 „Juventus“
10-26 „Pieno žvaigždės“ 16:30 „Neptūnas“
10-26 „Rytas“ 17:00 „Šiauliai“
10-26 „Juventus“ 17:00 „Nevėžis“




Tvarkaraščiai
Rezultatai
Lentelės

Lietuvos „A lyga“

Šeš 10-19 Riteriai 13 : 00 Kauno Žalgiris
Šeš 10-19 Panevėžys 17 : 00 Atlantas
Šeš 10-19 Žalgiris 19 : 00 Stumbras
Sek 10-20 Žalgiris 19 : 00 Sūduva