Nyderlandai
78 min.
2
:
1
Atsinaujins po sek
Ukraina
Iago Falque pelnė du įvarčius | Scanpix nuotr.

Iago Falque pelnė du įvarčius | Scanpix nuotr.

Sekmadienį Italijos „Serie A“ lygoje toliau vyko šeštojo turo kovos. Anksčiausiai rungtynės vyko Turine, kur vietos „Torino“ priėmė „Roma“ ekipą ir ją įveikė rezultatu 3-1.

Rungtynės prasidėjo aktyviai ir pavojus buvo kilęs prie abiejų vartų, bet „Torino“ ekipai pavyko įmušti greitą įvartį

Iš pradžių Wojciechas Szczesny atrėmė labai pavojingą Andrea Belotti smūgį, tačiau „Torino“ puolėjas greitai sulaukė antro šanso ir po Joelio Obi perdavimo įmušė įvartį galva.

Edinas Džeko rezultatą išlyginti galėjo jau 12 minutę, bet iš arti nepataikė į vartus.

Žymiai arčiau įvarčio buvo „Roma“ klubui priklausantis, bet „Torino“ ekipai paskolintas saugas Iago Falque. „Torino“ klube šį sezoną žaidžiantis futbolininkas iš pradžių pataikė į virpstą, o jo pakartotinį smūgį atrėmė „Roma“ vartininkas.

Įpusėjus kėliniui „Roma“ klube ir vėl geru šansu išsiskyrė E.Džeko, tačiau šįkart puolėjo smūgį atlaikė Joe Hartas.

Kėlinio pabaigoje darbo ir vėl turėjo W.Szczesny, kuriam šįkart pavyko apginti savo vartus nuo stipraus A.Belotti smūgio.

Iškart po pertraukos „Roma“ treneris Luciano Spalletti gelbėti savo komandos į aikštę išleido Francesco Totti, kuris pakeitė Daniele De Rossi.

Jau antro kėlinio pradžioje „Roma“ galėjo išlyginti rezultatą, bet J.Hartas vėl sužaidė puikiai ir atlaikė E.Džeko iš arti galva smūgiuotą kamuolį.

Neišnaudoję geros progos „Roma“ greitai galėjo gailėtis, kadangi Bruno Peresas prasižengė baudos aikštelėje ir į svečių vartus buvo paskirtas 11 metrų baudinys. Jo realizuoti atsistojo I.Falque, kuris tai padarė sėkmingai ir padvigubino „Torino“ persvarą.

55 minutę identiška situacija pasikartojo „Torino“ baudos aikštelėje ir 11 metrų baudinys jau buvo paskirtas į Turino komandos vartus. Prie kamuolio stojo F.Totti ir veteranas nesuklydo bei sušvelnino rezultatą.

65 minutę „Roma“ klubą dar kartą nubaudė buvęs jų žaidėjas I.Falque, kuris rikošeto dėka galėjo džiaugtis antruoju įvarčiu, o „Torino“ vėl susigrąžino dviejų įvarčių persvarą.

Kėlinio pabaigoje tiek „Roma“, tiek „Torino“ komandos turėjo po progą įmušti, bet tais šansais pasinaudota nebuvo, o pergalę iškovojo „Torino“ klubas.

Rezultatas:

„Torino“ 3 – 1 „Roma“

9' [1 – 0] Andrea Belotti

53' [2 – 0] Iago Falque (11 m)

55' [2 – 1] Francesco Totti (11 m)

65' [3 – 1] Iago Falque

DISKUSIJA
Visi (1)
Registruoti
Anoniminiai (1)
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų