Nyderlandai
57 min.
1
:
0
Atsinaujins po sek
Ukraina
Joe Hartas | Scanpix nuotr.

Joe Hartas | Scanpix nuotr.

„Torino“ klube nuomos sąlygomis šį sezoną žaidžiantis Joe Hartas po truputi įsitvirtina Italijos „Seria A“ čempionate ir pasidalijo savo mintimis.

Šią vasarą anglo paslaugomis atsikratė „Manchester City“ komanda, kurios treneriui Pepui Guardiolai neprireikė buvusio kapitono pagalbos. Praeitą savaitgalį žaidėjas debiutavo Turino ekipoje, bet pimasis blynas jam „prisvilo“ ir rungtynėse su „Atalanta“ jis padarė grubią klaidą, leidusią varžovams įmušti. Visgi dabar vartininkas yra optimistiškas ir tikisi gero sezono.

„Mokausi italų kalbos. Labai džiaugiuosi būdama čia ir jau mokausi žodžių, kurių reikia vartininkui. Čia yra besiskiriančių dalykų nuo „Premier“ lygos ir sunkiai dirbu, kad įsiliečiau į sudėtį, – teigė J.Hartas.

„Mano klaida? Jų gali nutikti. Treneris mane sutiko gerai ir iš visų jėgų stengiuosi tobulėti kasdien. Turiu gerą italų kalbos mokytoją, kuris man padeda mokytis kalbos ir susikalbėti su visais. Man tai pavyks.“

„10 metų buvau laimingas „Manchester City“ klube ir dabar esu čia. Žaidėjui yra normalu keistis ir esu dėkingas „Torino“ už galimybę įgauti patirties „Serie A“ lygoje. Nuo mažens žiūrėdavau Italijos čempionato rungtynes ir jau žinojau apie „Torino“ istoriją ir Superga tragediją. Žinau, kad čia yra įsikūrę ir „Juventus“, bet džiaugiuosi būdamas šios komandos nariu“, – aiškino patyręs vartų sargas.

DISKUSIJA
Visi
Registruoti
Anoniminiai
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų