Lenktynių finišas | Reuters/Scanpix nuotr.

Katare pasibaigusių daugiadienių „Tour of Qatar“ dviračių lenktynių paskutiniame, šeštajame, etape „Orica GreenEdge“ komandai atstovaujantis lietuvis Aidis Kruopis užėmė 20-ą vietą

Lietuvos dviratininkas penktadienį 116 km nuvažiavo per 2 valandas 24 minutes 31 sekundę ir finišavo su pagrindine grupe.

Eilinį kartą nugalėjo garsusis britas Markas Cavendishas, kuris triumfavo ir bendroje įskaitoje. Antrą vietą užėmė baltarusis Eugenijus Hutarovičius, trečią - olandas Barry Markusas.

Kitas Lietuvos dviratininkas Gediminas Bagdonas, atstovaujantis „Ag2r La Mondiale“ ekipai, finišavo taip pat su pagrindine grupe ir užėmė 67-ą vietą.

Bendroje lenktynių įskaitoje triumfavęs M.Cavendishas 25 sekundėmis aplenkė amerikietį Brentą Bookwalterį ir 26 sek. – kitą JAV atstovą Taylorą Phinney. Sprinterių įskaitoje A.Kruopis su 21 tašku užėmė aukštą ketvirtą vietą.

Puikiose šiose lenktynėse pasirodęs A.Kruopis užėmė 15-ą vietą, o G.Bagdonas galutinėje rikiuotėje liko 104-as tarp 134-ių finišavusiųjų.