Nuosprendį išgirdusi dviratininkė R.Leleivytė: „Grįžusi būsiu šimtą kartų stipresnė nei anksčiau“

2013.02.07 21:01
Rasa Leleivytė | AFP/Scanpix nuotr.

Rasa Leleivytė | AFP/Scanpix nuotr.

Prieš Londono olimpiadą įkliuvusi Rasa Leleivytė pagaliau sulaukė bausmės. 24 metų dviratininkė dėl dopingo vartojimo diskvalifikuota dvejiems metams ir turės sumokėti 5040 eurų (17 tūkst. 400 litų) baudą, rašo „Lietuvos rytas“.

R.Leleivytė išgirdo galutinį Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) nuosprendį. Lietuvei skirta bausmė baigsis 2014 metų liepos 13-ąją.

Nušalinta nuo varžybų dviratininkė daugiau kaip pusmetį gyveno laukimu, bet nepuoselėjo vilčių išvengti griežtos bausmės.

„Nemanau, kad šiuo sunkiu dviračių sportui metu kas nors norėtų taikyti nuolaidas“, – prieš vakarykštį UCI sprendimą žiniasklaidai buvo prisipažinusi R.Leleivytė. Lietuvos edukologijos universitete studijuojanti atletė gruodžio mėnesį buvo trumpam grįžusi į Vilnių, bet pastaruoju metu gyvena ir treniruojasi Italijoje.

„Po daugelio pokalbių su įvairiais žmonėmis, po to, kai išleidau daug pinigų, nebeturiu noro daugiau kalbėtis nei su advokatais, nei su savo ar UCI gydytojais, – 2012-ųjų gruodį sakė ji „Vakaro žinioms“. – Antidopingo sistema pilna skylių, todėl taisyklės ne visada visiems vienodos.

Žinau tiktai du dalykus: kad aš nieko nevartojau ir kad sugrįšiu, o grįžusi būsiu šimtą kartų stipresnė nei anksčiau. Įrodysiu, kad rezultatai, kuriuos esu pasiekusi, yra neatsitiktiniai, buvo įdėta daug pastangų, valios.“

DISKUSIJA
Naujausi
Geriausiai įvertinti
Komentuoti gali tik registruoti portalo vartotojai. Norėdami komentuoti prisijunkite.
Prisijungti
Skelbti
Rodyti daugiau komentarų